راهنمای خرید

اگر راهنمای زیر نتوانست کمکی به شما بکند به ایمیل asemanfile.ir@gmail.com پیام بدهید، یا با شماره ۰۹۲۱۱۴۳۷۶۰۸ تماس بگیرید تا فایل ها را به صورت دستی برای شما ارسال کنیم.

اگر صفحه خرید و پرداخت برای شما باز نمی شود. مرورگر گوگل کروم را امتحان کنید. و اگر باز هم صفحه پرداخت نشان داده نشد. ابتدا ساعت و تاریخ سیستم خود را تنظیم کنید، سپس اقدام به خرید کنید.

 

برای خرید هر کدام از مقاله ها و پایان نامه های موجود در سایت کافیست در صفحه همان مقاله، روی دکمه سبز رنگی که شبیه تصویر زیر است کلیک کنید.
دکمه خرید فایل

آنگاه وارد صفحه ای می شوید که از شما می خواهد آدرس ایمیل خود و یک عدد تصادفی را وارد کنید. این مقادیر را وارد کنید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید. آنگاه وارد صفحه ای می شوید که مانند تصویر زیر است.

 

راهنمای خرید مقاله

 

همان طور که در تصویر بالا می بینید یک دکمه سبز رنگ در وسط صفحه وجود دارد که فلش قرمز رنگ به آن اشاره می کند. کافیست روی این دکمه کلیک کنید. اگر از طریق تلفن همراه یا تبلت می خواهید عملیات خرید را انجام دهید، شاید نتوانید صفحه بالا را مشاهده کنید. در اینصورت یا با ایمیل asemanfile.ir@gmail.com تماس بگیرید تا به صورت دستی فایل را برای شما ارسال کنیم یا عملیات خرید خود را از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ انجام دهید.

 

بعد از گذشتن از صفحه بالا به صفحه ای می رسید که شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا کارت بانکی را از شما درخواست می کند. این مقادیر را وارد کنید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید. در ادامه پنجره ای باز می شود که یک دکمه با عنوان continue روی آن وجود دارد. برای ادامه خرید روی آن دکمه کلیک کنید. آنگاه لینک دانلود فایل به صورت مستقیم به شما داده خواهد شد. و می توانید آن را دانلود کنید.

 

راهنمای خرید از سایت آسمان فایل

اگر در هر کدام از مراحل خرید صفحه ای به صورت زیر نمایان شد. ابتدا باید:

تاریخ و ساعت سیستم خود را تنظیم کنید و دوباره صفحه را رفرش کنید.

اگر مشکل برطرف نشد و صفحه خرید نمایان نشد. از یک مرورگر دیگر (مثلاً گوگل کروم) استفاده کنید و اگر باز هم مشکل برطرف نشد، آنگاه به صورت زیر عمل کنید.

ابتدا روی دکمه advance کلیک کنید. در نسخه های قدیمی تر فایرفکس به جای دکمه advance دکمه I Understand The Risks نشان داده می شود.

راهنمای خرید تحقیق

 

بعد از کلیک روی دکمه advance پنجره ای باز می شود که آنگاه باید روی دکمه Add Exception کلیک کنید. مانند تصویر زیر

 

راهنمای خرید پایان نامه

 

و سپس روی دکمه confirm Security Exception کلیک کنید.

 

 

راهنمای خرید از طریق گوشی های هوشمند و تبلت

اگر از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها اقدام به خرید می کنید، در صورت مواجه شدن با پیغام زیر به این صورت عمل کنید.

 

راهنمای خرید پروژه

 

همان طور که می بینید در داخل صفحه یک دکمه با عنوان “در هر حال ادامه داده شود” یا ” continue any way ” وجود دارد که با کلیک روی آن وارد صفحه پرداخت بانک خواهید شد. البته این پیغام در بعضی از نسخه های آندروید نشان داده می شود.