دستورالعمل تنظیم گزارش کارآموزی - آسمان فایل
فروردین
8
1395

دستورالعمل تنظیم گزارش کارآموزی

دستورالعمل تنظیم گزارش کارآموزی:

دستورالعمل تنظیم گزارش کارآموزی

دستورالعمل تنظیم گزارش کارآموزی

یاد گیری دستورالعمل تنظیم گزارش کارآموزی درواقع برای این است که  گزارش كارآموزي در پايان دوره كارآموزي تنظيم و تحويل استاد كارآموزي مي گردد. استاد كارآموزي مي بايست براساس گزارش تحويلي و همچنين فرمهاي دريافتي از سرپرست كارآموزي (فرم گزارش هفتگي، فرم ارزشيابي پايان دوره ، فرم حضور و غياب ) نسبت به اعلام نمره نهايي اقدام نمايد. دانشجويان محترم مي بايست در تنظيم گزارش كارآموزي ضمن توجه به كيفيت و ارزش علمي مطالب، مواردی را در گزارش نويسي و تقسيم بندي مطالب رعايت نمايند.

این موارد شامل بخش بندی های گزارش و چگونگی محتوای آن و اصول نگارشی بوده و می بایست دقیقا مبتنی بر این چارچوب ها و قواعد گزارش کار آموزی نوشته شود.

 

هم اکنون میتوانید دستورالعمل تنظیم گزارش کارآموی را به قیمت ۱۲۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.