دانلود تحقیق بناهای آبی - آسمان فایل
مرداد
۱۸
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بناهای آبی

اگر برای نوشتن پروژه دانشجویی خود به دنبال یک مقاله کامل و با ارزش میگردید ما این مقاله را به شما پیشنهاد میکنیم. مقاله ی بناهای آبی یک فایل ورد است که قابلیت ویرایش و پرینت را دارد که براحتی میتوانید از مطالب آن برای پروژه ی خود استفاده کنید.

بناهای آبی

توضیحات بیشتر در مورد مقاله بررسی ضوابط معابر پیاده برای معلولین

اسم فایل: بناهای آبی
فرمت فایل: word ، ورد (قابل ویرایش وپرینت)
تعداد صفحات: ۳۸ صفحه با تصاویر
حجم فایل:  ۱ مگابایت

 جريان در سرريز آزمایشگاهی با شیب متغیر

در اين بخش صحت نتايج مدل‌سازي جريان سرریز شونده با حل معادلات انتگرال گیری شده در عمق بر روی بستر یک تنداب با شیب متغیر مورد ارزیابی قرار گرفته است. برای این منظور از مشخصات مدل آزمایشگاهی و اندازگیریهای گزارش شده در یک مرجع معتبر استفاده شده است (Sivakumaran et al, 1983). در اين شبيه‌سازي دو مقدار دبي واحد عرض برابر با ۳۵۹٫۹ و ۱۱۱۹٫۷ سانتیمتر مربع بر ثانيه در نظر گرفته شده اند. شكل كلي سرريز آزمایشگاهی که در یک فلوم بطول ۹۱۵ cm ، عمق ۶۵ cm و عرض ۳۰ cm  ساخته شده در شكل زير نمايش داده شده است. جريان در اين آزمونها تركيبي از جريان‌هاي زير و فوق‌بحراني است.  اندازه شبكه بي‌ساختار در قسمت‌هاي مجاور با تغييرات شديد شيب (سرريز اوجي و انتهای كانال تندآب) ريز شده است. جريان شبيه سازي شده بخوبي از شيب بستر پيروي كرده و تطبيق خوب نتايج مدل عددي با اندازه گيريهاي انجام شده بر روي مدل آزمایشگاهی  از توان مدل در شبيه‌سازي تركيب جريان‌هاي زير و فوق‌بحراني در كانال‌هاي با شیب تند و متغیر را بنمايش ميگذارد.

صفحه سه بعدی شبكه بي ‌ساختار كانال تقرب و سر ريز و تند آب آزمایشگاهی با شیب متغیر

جريان در سرريز پايه دار سد كمال صالح

در اين بخش نتايج شبيه‌سازي جريان در قسمتي از مخزن، كانال تقرب، سرريز اوجي، تندآب و جام پرتاب كننده جريان سرريز پايه دار سد كمال صالح ارائه شده است. مدلسازي جريان در اين سرريز بدليل پيچيدگيهاي  هندسي مجرا ناشي از وجود پايه ها بر روي سرريز و تنگ شدگي كانال تندآب با دو زاويه مختلف با وجود دو شيب مختلف در طول آن جالب توجه ميباشد. در اين شبيه‌سازي ميزان دبي برابر با حداكثر دبي برابر با ۹۴۱ متر مكعب بر ثانيه در نظر گرفته شده است. شكل كلي سرريز در پلان و مقطع در شكل زير نمايش داده شده است. جريان در اين سرريز در مجاور ديوار هدايت جريان كانال تقرب چرخه هائي ايجاد کرده و بدليل تنگ شدگي ناگهاني در كانال تندآاب آن امواج ايستا پديد ميآيند. در اين آزمون وضعيت جريان بخوبي از شيب بستر پيروي كرده و تطبيق روند جريان و امواج بدست آمده توسط نتايج مدل عددي با مشاهدات جريان در مدل هيدروليكي مركز تحقيقات آب وزارت نيرو توان مدل در شبيه‌سازي تركيب مدلسازي امواج ناشي از تغييرات هندسي مجرا (وجود پايه ها و تنگ شدگي) در جريان را نشان ميدهد.

بخشی از فهرست مطالب این مقاله را در پایین مشاهده می کنید.

مقدمه

جريان در سرريز آزمایشگاهی با شیب متغیر

جريان در سرريز پايه دار سد كمال صالح

امواج پرشی در جريان با سطح آزاد در کانال تنگ شونده

جريان با‌سطح آزاد فوق‌بحراني بدون‌استهلاك در كانال تنگ‌شونده

جريان با‌سطح آزاد فوق‌بحراني با‌استهلاك در كانال باز‌شونده

جريان در سرريز سد تبارك آباد

جريان در بخشي از مخزن و تندآب سرريز دریچه دار سد کارون ۴

جريان آب هواگرفته از سطح در تنداب سرريز سد آویمور

جريان آب هواگرفته ازکف و سطح در تنداب پلکانی

جريان آب و هوا در سرريز پلکانی سد سیاه بیشه

پرش هيدروليکي کج در جريان باسطح آزاد  

جريان ‌حاصل از شکست ناگهانی سد

 

بخشی از منابع و ماخذ این مقاله را در پایین مشاهده می کنید.

بناهای آبی

هم اکنون می توانید تحقیق بناهای آبی را به قیمت ۵۵۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.