دانلود تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا - آسمان فایل
مرداد
۲۰
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا می باشید از این فایل دیدن نمایید. فرمت این فایل word می باشد و قابل ویرایش و پرینت است و شما  براحتی می توانید از آن برای تحقیق خود استفاده کنید.

ایمنی حمل و نقل در آمریکا

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا

اسم فایل: بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا
فرمت فایل: word ( قابل ویرایش و پرینت)
تعدادصفحات: ۲۸
حجم فایل: ۱۶۶ کیلو بایت

ماده ۱۷

ايجاد هرگونه ساختمان و ديواركشي و تأسيسات به شعاع صد (۱۰۰) متر از انتهاي حريم راهها و حريم راه‌آهن‌هاي كشور و در طول كنار گذرهايي كه وزارت راه و ترابري احداث نموده يا مي‌نمايد و يا مسئوليت نگهداري آن را به عهده دارد بدون كسب مجوز از وزارت مذكور ممنوع مي‌باشد. وزارت راه و ترابري موظف است در مورد متخلفان برابر تبصره (۱) ماده (۶) قانون ايمني راهها و راه‌آهن اقدام كند با تصويب اين ماده تبصره ذيل ماده (۱۵) لغو مي‌گردد.
تبصره ۱: وزارت راه و ترابري مكلف است نوع كاربري زمينهاي اطراف راهها و راه‌آهن‌هاي كشور به عمق صد (۱۰۰) متر را بعد از حري قانوني آنها تهيه و به تصويب هيئت وزيران برساند و از متقاضياني كه بر حسب ضرورت وفق ماده (۱۵) همين قانون نياز به احداث مستحدثاتي در حدفاصل فوق را داشته باشند وجوهي را بر اساس آئين‌نامه‌اي كه به تأييد هيئت وزيران مي‌رسد اخذ و به حساب خزانه واريز و صد درصد (۱۰۰%) ان را به منظور ايمن‌سازي راهها به مصرف برساند.
تبصره ۲: نظارت بر امر ساخت و ساز در حاشيه راهها و راه‌آهن‌هاي تا شعاع صد (۱۰۰) متر از منتهي‌اليه حريم قانون آنها توسط وزارت مذكور اعمال مي‌شود.
به وزارت ياد شده اجازه داده مي‌شود به منظور ايجاد هماهنگي بر اساس موارد موضوع تبصره (۱) همين ماده نسبت به صدور مجوز ايجاد مستحدثات به متقاضيان اقدام نمايد. بديهي است متقاضيان بايد ساير مجوزهاي لازم را از مراجع مربوط اخذ نمايند.
تبصره ۳: ايجاد تأسيسات عمومي نظير خطوط آب، برق، فاضلاب، نفت، گاز، مخابرات و نظاير آنها با رعايت مسائل فني و ايمني مربوط به هر يك ، تابع آئين‌نامه‌اي است كه ظرف سه ماه از تصويب اين قانون به پيشنهاد وزير راه و ترابري به تصويب هيئت وزيران خواهد رسيد.
شرح وظايف كميته آمار و اطلاعات

  1. طبقه‌بندي و تعريف نوع اطلاعات و آمار مورد نياز در بخش ايمني
  2. ايجاد ارتباط با هر يك از دستگاه‌هاي اجرايي ذيربط با توجه به نوع و ميزان توليد اطلاعات آمار مربوطه
  3. ايجاد و راه‌اندازي نظام و سيستم يكپارچه ثبت و پردازش اطلاعات تصادفات جاده‌اي كشور
  4. دريافت آمار و اطلاعات مورد نياز در مقاطع سه ماهه از هر يك از مبادي توليد اطلاعات و آمار
  5. جمع‌بندي و تجزيه و تحليل اطلاعات و آمار مكتسبه بخش ايمني حمل و نقل و اعلام نقاط ضعف و قوت موجود در معابر و ناوگان و نيروي انساني متمركز درحوزه حمل و نقل به مبادي مسئول جهت رفع معايب و ادغام در جهت ارتقاء ضريب ايمني
  6. تهيه بيلان علمكرد سالانه با بهره‌گيري از اطلاعات و آمار مكتسبه فصلي

این تنها بخشی از تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا بود

بخشی از فهرست تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا

مقدمه
ارزيابي برنامه اجرايي در بخش مديريت ايمني
ايمني راههاي اصلي
نتايج سال ۲۰۰۲
اداره ايمني ترافيك راههاي ملي ۱(NHTSA)
كمربند ايمني
صندلي و تاير خودرو
كمك‌هاي مالي
صدور گواهينامه
اعمال قانون و قانون‌پذيري
اعمال مقررات ايمني مرزها
اداره راههاي اصلي فدرال ۳(FHWA)
هدف راهبردي در موضوع ايمني

برای اطلاعات بیشتر در مورد  تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکااز این فایل نیز می توانید کمک بگیرید.
نقش فناوری اطلاعات در حوزه ی حمل ونقل و سیستم حمل ونقل هوشمند

هم اکنون می توانید تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا را به قیمت  ۴۹۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.