دانلود تحقیق بهبود کیفیت چوب - آسمان فایل
مرداد
۲۰
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بهبود کیفیت چوب

استفاده از چوب در صنایع بدلیل مقاومت و عمر مفید آن روز به روز در حال گسترش است. در سال ۱۹۶۰ ترکیب چوب – پلاستیک شناخته شد. پانل های اكسلسيور  يا صفحات رشته چوب با سيمان یکی از فرآورده های رایج چوب سیمان است که عمر آن در آمریکا به بیشتر از ۵۰ سال می رسد. تحقیق بهبود کیفیت چوب را می توانید در ادامه دانلود و مشاهده نمایید.

بهبود کیفیت چوب

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بهبود کیفیت چوب

عنوان: بهبود کیفیت چوب
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۱۲
حجم فایل:۴۲ کیلوبایت

بخشی از توضیحات به همراه فهرست مطالب تحقیق بهبود کیفیت چوب را می توانید در پایین مشاهده نمایید.

در اين تحقيق از منومر متيل كريلات و روش هموپليمريزاسيون استفاده وبه كمك اشعه گاما ساطع شده از كبالت ۶۰ با دور ثابت در زمان،واكنش پليمريزاسيون صورت پذيرفته است. نتايج اين تحقيق نشان می ‌دهد كه پليمريزاسيون چوب با پرتو اشعه گاما(كبالت ۶۰)، خواص فيزيكی ومكانيكی چوب افزايش می يابد. درصد تثبيت ابعاد چوب با استفاده از روش فوق رضايت بخش است و حتی می توان با كمك مواد افزودنی شيميايی تا حد بالاتری قابل افزايش باشد. افزون بر اين در صورت استفاده از پليمرهای الاستيك، مقاومت به ضربه را نيز ميتوان افزايش داد. هر چند در اين زمينه ودر رابطه با ساخت چوب- پلاستيك با استفاده از چوب ساير گونه های بومی،مونومرهای متفاوت و تركيبات مختلفی از آنها وهمچنين دوزهای مختلف نياز به انجام تحقيقات بيشتری است كه در صورت ادامه تحقيق حاضر به انجام خواهد رسيد.

چوب سيمان پوشش ديواره های ساختمان

سابقه توليد صفحات چوب سيمان به سال ۱۹۱۴ مي رسد كه در اطريش نوعی پانل فشرده چوبی توليد گرديد. در سال ۱۹۲۸ برای توليد اين پانل ها از سيمان پرتلند استفاده شده و در سالها پس از آن گچ به عنوان عامل اتصال دهنده استفاده گردند.
فرآورده های چوب سيمان كه امروزه در بيشتر كشورهای جهان توليد ميگرند، دارای خواص كاربردی مطلوبی مانند: مقاومت به عوامل جوی، آتش وعوامل بيولوژيك بوده واز پايداری ابعاد بالايی برخورداند. علاوه بر توليد پانل های مسطح در پرس های مسطح در پرس های معمولی، با استفاده از قالب های مناسب ميتوان محصولات ديگر از قبيل بلوك های سيمانی، آجر و قطعات فرم دار را نيز توليد نمود. امروزه پانل های چوب سيمان كه به صورت صفحات بزرگی توليد می گردند، در حد وسيعی در احداث واحدهای مسكونی وتجاری مورد استفاده قرار می گيرد.

فهرست مطالب  این تحقیق در پایین آمده است.

مقدمه
بهبود كيفيت چوب به كمك پرتو گاما(چوب پلاستيك)
چوب سيمان پوشش ديواره های ساختمان
فرايند توليد پانل های چوب سيمان
منابع

 هم اکنون می توانید تحقیق بهبود کیفیت چوب را به قیمت ۳۰۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.