دانلود تحقیق باغ مصطفی خانی - آسمان فایل
مرداد
۲۱
۱۳۹۵

دانلود تحقیق باغ مصطفی خانی

اگر در جستجوی یک تحقیق خوب با عنوان باغ مصطفی خانی هستید و یا برای آشنایی بیشتر با این  باغ  پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. فرمت این فایل ورد (word) است و شما براحتی میتوانید آن را به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

باغ مصطفی خانی

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق باغ مصطفی خانی

اسم فایل : باغ مصطفی خانی
فرمت : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۷ صفحه همراه با تصاویر
حجم فایل :  ۵ مگابایت

باغ مصطفی خانی

این باغ در تقاطع دو بلوار  احمدآباد- ملک آباد و بلوار فلسطين-شهيد منتظري، در ضلع شمال شرقي ميدان فلسطين واقع شده و از نظر مکاني در حاشيه شمالي خيابان احمد آباد وحاشيه شرقي خيابان فلسطين قرار ميگيرد.
پلاک باغ مصطفي خاني   ۲۳۳ است و در بخش ۹ مشهد  تحت مالکيت آستان قدس قرار دارد و داراي سطحي صاف وبدون شيب است .در حال حاضر باغ گل وميوه بوده و خيابان کشي شده است . يک ساختمان دو طبقه در گوشه باغ قرار دارد که مهمان سراي استانداري سابق مشهد است.
اين باغ تقريباً مستطيل شکل  است و از سمت شمال به خيابان ۱۰ متري ،از شرق به خيابان ۶ متري ،از جنوب به خيابان احمد آباد و از طرف غرب به خيابان فلسطين تکيه دارد . مساحت آن در حدود ۳۵۸۰۰۰  متر مربع است.
زمين باغ  در منطقه احمد آباد در غرب شهر مشهد واقع شده و در حوزه شهرداري منطقه ۱ قرار گرفته است. . در زير به بعضي از پتانسيلهاي مثبت منطقه براي جا نمايي مدرسه موسيقي اشاره شده است.در بررسي موقعيت زمين پروژه از دو نگاه به موضوع نزديک مي شويم : ۱-موقعيت با عنوان جا و مکان ۲- با نگاه جايگاه . در شيت هاي بررسي موقعيت به هر دو موضوع توجه شده است .

این تنها بخشی از فایل بود

پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر  از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید.
باغ های ایران
باغ های کهن

فهرست مطالب این تحقیق

معرفي زمين پروژه
موقعيت زمين
مالکيت و وضع موجود
هندسه زمين
بررسي منطقه اي پروژه نسبت به شهر مشهد
نقش سايت مصطفي خاني در شهر
موقعيت منطقه نسبت به شبکه ارتباطي اصلي مشهد
دسترسي به باغ مصطفي خاني
ويژگيهاي بصري
ديدو منظر

برخی از صفحات این تحقیق را می توانید در زیر مشاهده کنید.

باغ مصطفی خانی

هم اکنون می توانید تحقیق باغ مصطفی خانی را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبط2 سوال مطرح شده + پرسیدن سوال

  • سلام من تحقیق باغ مصطفی خانی رو از سایتتون خریداری کردم اما برام ایمیل نشده. چقدر زمان میبره؟

    • سلام. عذرخواهی می کنم. امروز سایت به مشکل خورده بود. به صورت دستی به ایمیلتون ارسال کردم.

برای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.