دانلود تحقیق بتن و خواص آن - آسمان فایل
مرداد
۲۱
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بتن و خواص آن

معمولا  بتن از دو قسمت تشکیل می شود: خمیر سیمان و مصالح سنگی. حدود ۲۵ تا ۴۰ درصد حجم بتن را خمیر سیمان تشکیل می دهد و حدود ۶۰ تا ۷۵ درصد از مصالح سنگی استفاده می شود. مقداری از آبی که در ساخت بتن استفاده می کنند جذب ذرات سیمان می شود و در واکنشهای شیمیایی بکار می رود. یکی از مزایای استفاده از نسبت آب به سیمان کمتر ، افزایش مقاومت فشاری و کششی بتن است. در ادامه می توانید تحقیق بتن و خواص آن را دانلود و مطالعه نمایید.

بتن و خواص آن

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بتن و خواص آن

عنوان: بتن و خواص آن
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۳۵
حجم فایل: ۱۷۶ کیلوبایت

بخشی از تحقیق بتن و خواص آن به همراه فهرست مطالب آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

تشكيلات ساختمان كتابخانه

در دهه ۱۹۶۰ ميلادی، اصطلاح «كتابخانه در يك سالن» را بعضي از كتابداران انگليسی و اسكانديناوی مطرح كردند و منظور اين بود كه تمام سرويس‌های يك كتابخانه در زير يك سقف جای گيرد و سپس اين فضا با مبلمان، كلكسيون‌ها و وسايل متعدد و مورد لزوم تقسيم‌بندی شده برای استفاده‌هایخاص بهره‌برداریشود. البته اين شيوه ساختمانیفقط مربوط به كتابخانه‌های كوچك نيست، بلكه بعضی از كتابخانه‌های پراهميت نظير كتابخانه عمومیو اطلاعات در كشور فرانسه با وسعتی در حدود ۱۵ هزار مترمربع نيز طبق همين اسلوب ساخته شده‌اند.
تجزيه و تحليل وضعيت فعلی كتابخانه‌ها و آنچه كه بايد باشد و بدان صورت درآيد، جهت‌يابی اصلي طرح ساختمان را نشان میدهد. بنابراين تشكيلات ساختمانی كتابخانه تنها محدود به طرح نقشه نيست، بلكه در طرح اين نقشه بايد ارتباطات خدمات گوناگون و موقعيت‌هایمختلف در يك كتابخانه درنظر گرفته شود و برحسب وسعت و نوع آن، اصل كارایی و انجام وظيفه رعايت شود.
دسترسیبه ساختمان: نماي خارجي ساختمان كتابخانه از نظر جذابيت و جلب نظر داراي اهميت است. از طرف ديگر، قابليت دسترسیبه ساختمان، همراه با تسهيلاتی براي مراجعه كنندگان نيز بايد درنظر گرفته شود. معمولاً با درنظر گرفتن دو يا سه نيمكت براي مراجعه كنندگانیكه قبل از باز شدن كتابخانه به آنجا میرسند يا براي كسانیكه ممكن است به دلایلی خارج از فضایكتابخانه كاری داشته باشند، لازم است.
يك پاركينگ ترجيحاً سرپوشيده و جاییكه دوچرخه‌ها و موتورسيكلت‌ها نيز بتوانند در آنجا گذاشته شوند و حتی در انتهای پاركينگ مكان مخصوصی برای وسايل موتوریمعلولان ضروری است. كابين تلفن و يك تابلوی اعلانات و سطل زباله بايد در مدخل ساختمان كتابخانه جای داشته باشد . البته تمام اين عوامل موقعی نمای مطلوب، تحسين‌انگيز و جذابتری خواهند داشت كه رعايت فضای سبز نيز شده باشد.

فهرست مطالب  این تحقیق در پایین آمده است.

بتن و خواص آن
ميزان آب در خمير سيمان
بعضي از مسائلي كه ممكن است در بتن تازه بوجود آيد

  1. آب انداختن بتن
  2. جدا شدن دانه‌ها

تراكم بتن تازه
انواع ويبره

  1. ويبره دستي
  2. ويبره لرزاننده قالب
  3. ويبره ميزی

مراقبت از بتن (به عمل آوری بتن)
خشك شدن بتن
مقاومت بتن
مسايل اجراییدر هنگام بتن‌ريزی
بيوگرافی منطقه فيض‌آباد
تقدير و تشكر
واحد صنايع و توسعه روستای
واحد آبخيزداری
پروژه‌هاي آبياری تحت فشار
واحد باغبانی
واحد زراعت
تشكيلات ساختمان كتابخانه

دانلود و مطالعه تحقیق بررسی عوامل مؤثر بر کیفیت بتن نیز پیشنهاد می شود.
دانلود و مطالعه پروژ بتن سبک هوادار در ساختمان سازی نیز به شما پیشنهاد می شود.

هم اکنون می توانید تحقیق بتن و خواص آن را به قیمت ۴۷۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.