دانلود تحقیق بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول - آسمان فایل
مرداد
۲۱
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول

اگر در جستجوی یک تحقیق خوب با عنوان بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول  هستید و یا برای آشنایی بیشتر با بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. فرمت این فایل ورد (word) است و شما براحتی میتوانید آن را به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

 بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول

اسم فایل : بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول
فرمت : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۲
حجم فایل : ۲ مگابایت

طرحهاي حمل و نقل ريلی سبك:

سئول هم همانند شهرهاي ديگر كره ، چندين طرح آزمايشي براي ساخت خطوط ( LRT  ) جديد داشته است در حاليكه هزينه اش خيلي بيشتر از BRT  و كمتر از ساخت يا توسعه خطوط مترو است ، براي مثال در پارك وهان (سال ۲۰۰۳) هزينه ساخت خطوط LRT  جديد را در حدود ۲۰ تا ۵۰ ميليون دلار تخمين زده اند كه با هزينه ۸۰ تا ۱۰۰ ميليون دلاري خطوط مترو قابل مقايسه نمي باشد . با وجود اين خطوط LRT  كه كاملا زير زمينی هستند تفاوت هزينه شان  ( با خطوط مترو ) بسيار كمتر است ، براي مثال خط LRT  متداولي كه به تازگي در شمال كره ( بندر بوسان ) اجرا شده هزينه اش ۶۳ ميليون دلار در هر كيلومتر است ، اين تنها خط LRT  است كه از قبل در دست ساخت است .
خط LRT  پيشنهاد شده در شمال كره هزينه اش ۶۳ ميليون دلار در كيلومتر خواهد بود كه نزديك به همان مقدار در بوسان است ، هر دوي اين خطوط LRT  بسيار ارزانتر از تعويض يا توسعه مترو که سابق بر اﻳﻦ طرح شده است مي باشد ، شهرداري ﺳﺌول برآورد كرد كه نمونه كامل متروي خطوط ريلي شمال شرقي هزينه ۱۰۷ ميليون دلاري در هر كيلومتر نياز دارد ، تقريبا دوبرابر نمونه LRT  همان خط و بيش از ۱۰ برابر گرانتر از هزينه BRT  در هر كيلومتر مي باشد .
خط LRT  طرح شده در شمال شرقي سئول تنها يكي از خطوط فراوان پيشنهاد شده براي سئول بزرگ مي باشد اما هنوز يك خط هم شروع نشده است . فاكتور محدود كننده سرمايه ناكافي بوده است ، در واقع مقامات رسمي محلي و مركزي اميدوارند كه يك سرمايه گذار خصوصي حداقل نصف هزينه ساخت پروژه ريلي پيشنهادي جديد را بپردازد ، اما سرمايه گذار خصوصي با بودجه لازم جلو نيانده است .  دولت مركزي كره ( از طريق وزارتخانه ساخت و توسعه و حمل و نقل ) و شهرداري سئول مي خواستند در حدود ۴/۱ هزينه ساخت را متحمل شوند به شرط اينكه هر كدام از آنها اجازه رسمي اجراي هر پروژه ( طرح ) مخصوص را بدهند .
این تنها بخشی از فایل بود

برای اطلاعات بیشتر می توانید از تحقیق زیر هم استفاده کنید.
دانلود تحقیق بررسی ایمنی حمل و نقل در کشور آمریکا

فهرست مطالب تحقیق بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول

چكيده
مقدمه
تاثيرات جمعيت و رشد اقتصادي روي تقاضاي مسافرت
اعتماد به سيستم مترو براي حل مشكلات حمل و نقل
سرويس اتوبوس در سئول قبل از اصلاحات ۲۰۰۴
برنامه ريزي و اجرا اصلاحات خدمات اتوبوس در سئول
خدمات اتوبوس در سئول بعداز اصلاحات ۲۰۰۴
اثرات اصلاحات
طرحهاي حمل و نقل ريلي سبك
نتايج

هم اکنون می توانید تحقیق بهسازی حمل و نقل عمومی در سئول را به قیمت ۵۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.