دانلود تحقیق بررسی مسائل لرزه ای سدهای بتنی و خاکی بر اساس مشاهدات - آسمان فایل
مرداد
۲۱
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بررسی مسائل لرزه ای سدهای بتنی و خاکی بر اساس مشاهدات

در بررسی اثر زلزله بر سدهای خاکی و بتنی در طول ۳۰ سال گذشته پیشرفتهای بسیار خوبی انجام شده است. مهمترین دلیل این پیشرفت ها بوجود آمدن برنامه های کامپیوتری قدرتمند در زمینه تحلیلهای دینامیکی سدها هستند. در ادامه می توانید تحقیق بررسی مسائل لرزه ای سدهای بتنی و خاکی بر اساس مشاهدات به همراه عکسهای آنها را دانلود و مطالعه نمایید.

مسائل لرزه ای سدهای بتنی و خاکی

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بررسی مسائل لرزه ای سدهای بتنی و خاکی بر اساس مشاهدات

عنوان: بررسی مسائل لرزه ای سدهای بتنی وخاکی بر اساس مشاهدات
فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد اسلایدها : ۲۶
حجم فایل: ۶٫۵۵ مگابایت

بخشی از تحقیق بررسی مسائل لرزه ای سدهای بتنی و خاکی بر اساس مشاهدات و فهرست مطالب را می توانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

مرور اثرات زلزله های قوی بر روی سدهای بتنی

سد بتنی غیرمدرن به عنوان نتیجه زلزله خراتی خواهد داشت. در طول زلزله chi chi  سپتامبر ۱۹۹۹ تایوان، با عبور گسل ثانویه تقریبا عمود بر سد انحرافی بتنی اصلی shih-kang سبب ۶ تا ۸ متر جابجایی قائم بین دهانه های دریچه نزدیک به پایه راست گشت. آب در طول دهانه های شکسته بدون آزادسازی بلا خیز مخزن، جریان یافت. شتاب حداکثر زمین در سایت سد حدود ۰٫۵ g برآورد شد. شاید کمتر از بیست سد بتنی شتابهای حداکثر زمین متجاوز از ۰٫۲ g را تجربه نموده اند. مهمترین موارد آسیب زلزله تحت تکان شدید زمین به شرح زیر می باشد:
سد قوسی pacamia در آمریکا: در طول زلزله سان فرناندو در سال ۱۹۷۱ با ۱۱۳ متر ارتفاع، شتاب پایه حدود ۰٫۷g و شتاب حداکثر ۱٫۲۵g روی سنگ در پایه چپ با عبور از تاج سد، گزارش شد. سد هیچ گونه ترک سازه ای نداشت.

 فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

مسائل لرزه ای سدها

برخی از اسلایدهای این تحقیق را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

بتن و تاثیرات لرزه بر آن

هم اکنون می توانید تحقیق بررسی مسائل لرزه ای سدهای بتنی وخاکی بر اساس مشاهدات را به قیمت  ۵۹۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.