دانلود پکیج آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و نمایه های استنادی - آسمان فایل
فروردین
۱۴
۱۳۹۵

دانلود پکیج آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و نمایه های استنادی

آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و نمایه های استنادی:

 

پایگاه های اطلاعاتی و استنادی

پایگاه های اطلاعاتی و استنادی

 

عنوان: آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و نمایه های استنادی

حجم فایل: ۳۵ MB

فرمت فایل:zip

در این پکیج استثنائی کار با پایگاه های اطلاعاتی ونمایه های استنادی مهم دنیا بصورت فایل های پاورپوینت قرار داده شده و  هر پایگاه اطلاعاتی به تفکیک و بصورت تصویری آموزش داده شده است. با داشتن این پکیج دیگر نگران این نیستید که چگونه نشریات و مجلات مورد نظر خود را از بین پایگاه های اطلاعاتی و مخصوصا پایگاه های خارجی پیدا کنید زیرا در این مجموعه نه تنها کار با پایگاه های اطلاعاتی را یاد خواهید گرفت بلکه بسیاری از امکانات دیگری که در این پکیج قرار داده شده و لیست آنها در زیر آمده است باعث می شود اطلاعات بیشتری از پایگاه های اطلاعاتی و نحوه کار کردن با آنها پیدا کنید. لیست بعضی از نشریات آموزش داده شده در این پکیج در قسمت پایین آمده است.

لیست نشریات:

Acs

ebrary

TEEE

Elsevier

Emerald

google scholar

magiran

wiley

oxford journals

springer

و…

این پکیج استثنایی همچنین شامل محصولات زیر  می باشد:

تاریخچه موسسه اطلاعات علمی ISI که به تفصیل معرفی وشرح داده شده

آموزش اینکه چگونه مقاله رایگان دانلود کنیم؟

پاسخ مفصل به سوال (آیا این مجله در ISI نمایه شده است یا نه؟)

آشنایی با انتشارات WILEY (WILEY یکی از ناشران بین المللی است که بیش از ۲۵۰۰ عنوان ژورنال ، کتاب و.. را در زمینه های علوم پزشکی و تکنولوژی ارائه می دهد)

چگونگی استفاده از Rss و مفهوم آن

چگونگی استفاده از نرم افزار Rss خوان (خبر خوان) FeedDemon در یک فایل پاورپوینت جدا به طور مفصل آموزش و توضیح داده شده است. همچنین خود نرم افزار FeedDemon نیز در این پکیج قرار داده شده است.

استفاده از امکان اطلاع رسانی Alert آموزش داده شده است.

یک مقایسه جامع و کامل بین تمام مجلات و پایگاه های دنیا در یک فایل اکسل

لیست نشریات دانشگاه های صنعتی اصفهان و دانشگاه صنعتی امیر کبیر

ایمپکت فاکتور تمام مجلات معتبر دنیا در سال ۲۰۱۱

 

هم اکنون می توانید پکیج  آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی و نمایه های استنادی را به قیمت ۶۷۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.