دانلود تحقیق روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده - آسمان فایل
مرداد
۲۱
۱۳۹۵

دانلود تحقیق روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده

یون کلرید یکی از علل خوردگی بتن  در مکان های خورنده است مخصوصا در سواحل دریای عمان و خلیج فارس. بسیاری از سازه های بتنی در کشورهای دنیا و مناطقی از کشور ما ایران در سالهای اخیر بخاطر خوردگی کلریدی دچار خرابی پیش از موعد شده است. در ادامه می توانید تحقیق بررسی روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده  را دانلود نمایید.

آجر سبک

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بررسی روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده و انتخاب روش بهينه و تهيه دستورالعمل آن

عنوان: بررسی روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده و انتخاب روش بهينه و تهيه دستورالعمل آن
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات:۱۶
حجم فایل: ۴۳۷کیلوبایت

بخشی از تحقیق بررسی روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده و انتخاب روش بهينه و تهيه دستورالعمل آن به همراه فهرست مطالب آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

پيامهاي آموزشي جهت آشنايي همگان با مصالح استاندارد

امروزه در ساخت و سازهاي متداول به كيفيت مصالح ساختماني در روشهاي اصولي اجرا كمتر توجه مي‌شود و اغلب طراحان و مجريان فرض را بر استاندارد بودن مصالح ساختماني مي‌گذارند. حاصل اين امر، در صورت استفاده از مصالح با كيفيت پايين‌تر از استاندارد، آسيب‌پذير شدن و كاهش دوام و طول عمر مفيد ساختمانها مي‌باشد. با توجه به كمبود مسكن در كشور، لازم است راهكارهايي براي تضمين دوام و حفظ كارايي ساختمان انديشيده شود. استفاده از مصالح با كيفيت استاندارد يكي از راه‌حل‌ها مي‌باشد. جهت تحقق يافتن اين امر مهم، لازم است اهميت استفاده از مصالح و استاندارد بصورت پيامهاي آموزشي به سازندگان و دست‌اندركاران صنعت ساختمان و مسكن گوشزد شود و فرهنگ استفاده از مصالح استاندارد در سطح ملي اشاعه گردد.

 بررسي توليد آجر سبك  با استفاده از سنگ آهك

یکی از مواد افزودنی معدنی که برای سبک‌سازی آجر رسی استفاده می‌شود، پودر سنگ آهک است. سنگ آهک در کوره در دمای بالا به دی‌اکسید کربن و اکسید کلسیم تبدیل می‌شود که دی‌اکسید کربن حاصله از دودکش کوره خارج شده و آجر سبک می‌گردد. در این پروژه تحقیقاتی استفاده از گل سنگ حاصل از برش و پرداخت سنگهای آهکی در کارخانه‌های سنگبری برای سبک‌سازی آجر مورد استفاده قرار می‌گیرد. نسبت بهینه سنگ آهک، دانه‌بندی مناسب، دمای پخت لازم به کمک آزمایشهای مورد نیاز تعیین می‌گردد.

 تدوین روش ماشینی برای اندود گچ و خاک و سفیدکاری در دیواره‌های ساختمانی

انجام عملیات سفیدکاری با گچ و یا گچ و خاک برای دیوارهای ساختمانی به صورت ماشینی از اهداف اصلی پروژه مطرح شده است. با عنایت به زمان گیرش گچ، زمان ساخت و اتصال ملات گچ و یا گچ و خاک یا مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌باشد. در این پروژه با بررسی مواد مضاف مختلف، زمان گیرش گچ تحت کنترل مصرف‌کننده قرار گرفته است. با ساخت پمپ مخصوص انتقال ملات گچ به ماله بنایی نیز عملی گردیده است. با انجام عملیات اجرایی، راندمان اجرایی سفیدکاری با ماشین نیز به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده

 هم اکنون می توانید تحقیق بررسی روش‌های اندازه گیری يون كلريد در بتن‌های سخت شده و انتخاب روش بهينه و تهيه دستورالعمل آن را به قیمت ۳۲۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.