دانلود تحقیق بحران حمل ونقل عمومی در هند - آسمان فایل
مرداد
۲۲
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بحران حمل ونقل عمومی در هند

اگر به دنبال تحقیقی جذاب و دیدنی با عنوان  بحران حمل ونقل عمومی در هند هستیدبرای آشنایی بیشتر با حمل ونقل عمومی در هند پیشنهاد می کنیم از این فایل که به صورت کامل درباره این مطلب توضیح داده شده دیدن کنید.این فایل با فرمت word  است و شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود استفاده کنید.

حمل ونقل عمومی در هند

توضیحات بیشتر در بحران حمل ونقل عمومی در هند

اسم فایل : بحران حمل ونقل عمومی در هند
فرمت : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۲
حجم فایل : ۶۴۰ کیلوبایت

بحران وسیله نقلیه عمومی در هندوستان

اختصاص دادن حمل و نقل عمومی در هند شدیداً به وسیله بانک جهانی تقویت می شود (۲۰۰۲) که شخصی را متهم میکنه و سیستم های بی کفایت و غیر قابل استفاده زیادی را بکار می اندازد، تهیه کردن و خدمات با کیفیت اندک،و موفق نشدن در پاسخ دادن به تقاضاهای بازار. اگر چه در آنجا تلاش مقدار کمی در خصوصی سازی وجود دارد در ۱۹۸۰ ، نخستین خصوصی سازی اتوبوس رخ داد بمقدار زیاد در دهلی در ۱۹۹۲ ، وقتی که جمعییت خیلی کم بود،شرکت خصوصی اتوبوس وارد بازار شد. متاسفانه متصدی جدید خصوصی تنظیم کننده و هماهنگ کننده مناسبی برای هدایت کامل بی نظمی نبود. خدمات خصوصی جدید مسافران را با راه های زیگ-زاگ طولانی عذاب می دهد، منتظر شدن در زمان های طولانی،به طور کامل خدمات غیر قابل اعتماد، شلوغ کردن بی نهایت، راننده های فا قد صلاحیت،رانندگی با سرعت و بی اعتناعی، نزاع کردن از جمله مسابقه دادن اتوبوس ها ،و حتی مسافران پایین به طور مداوم در ایستگاه اتوبوس معطل می شدند. به علاوه اتوبوس های خصوصی اغلب به طورنامرغوب ،غیر امن ،پرسروصدا وبسیار کثیف بودند ، پیش از این افزودن تراکم شدید،ایمنی و هوای آلوده مشکلاتی در دهلی بوجود می آورد.در سالهای بعد از ۱۹۹۲ ،قوانین تقویت می شوند و بهتر اجرا می شوند. بعلاوه بسیاری از متصدی های اتوبوس خصوصی اکنون نسبت به ابتدا بسیار بهتر هماهنگی دارند.کیفیت خدمات هنوز به عنوان مشکل باقی مانده است، اما ظاهراً خصوصی سازی موجب برخی از منفعت های اساسی اقتصادی شده است. در یک مقایسه بین متصدی های اتوبوس های خصوصی و عمومی در دهلی ،بانک جهانی دریافت کرد که شرکت اتوبوس خصوصی دو دفعه مسافران بسیاری را توسط اتوبوس در هر روز حمل می کند (۱٫۵۴۸ در مقایسه با ۷۵۱) ٫ دو برابر، نسبت به منافع بسیار زیاد توسط اتوبوس در هر روز در آمد دارد(۲٫۷۰۰ در مقایسه با ۱٫۳۲۱ روپپه ) نسبت به نصف اتوبوس کمتر نیاز دارد (۴٫۶ در مقایسه با ۹٫۶ مستخدم )، تقریباً نسبت به نصف مسیر اتوبوس هزینه کمتردارد (۷٫۷ در مقایسه با ۱۷٫۲ روپپه ) ،و کیفییت یک منفعتی را بوجود می آورد ( ۳٫۲ روپپه توسط کیلومتر اتوبوس ) در صورتیکه شرکت اتوبوس عمومی حلقه یک زیان است (زیان ۱۱٫۰ روپپه توسط کیلومتر اتوبوس ) ( مروه ،سیبل، و سونت ۲۰۰۱)اینها تا حدی در بین اتوبوس های خصوصی و عمومی مبالغه کردن ، بعد از این شرکت های خصوصی معمولاً راههای مفید را انتخاب می کردند ،در صورتی که شرکت های عمومیاغلب به تامین کردن خدمات غیر قابل استفاده در راه های مشخص به سوی دست یافتن به اهداف اجتماعی و تضمین کردن پوشش جامع در تمام شهر نیازمند هستند .
این تنها بخشی از تحقیق بود.

فهرست مطالب تحقیق بحران حمل ونقل عمومی در هند

عنوان
خلاصه
مقدمه
گرايشات در كاربردهاي زميني و جمعيتي
گرايشات در حمل و نقل عمومي
مشكلات و مبارزه طلبي
بحران وسیله نقلیه عمومی در هندوستان
خصوصی سازی
بحران وسیله نقلیه عمومی در هندوستان
سرمایه گذاری کردن
اصلاح برنامه‌ريزي شده و جديد
لغات كليدي بكار رفته شده
راهكارهاي پيشنهادي
References

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمل و نقل از مطلب زیر نیز دیدن کنید.
نقش فناوری اطلاعات در حوزه ی حمل و نقل و سیستم حمل و نقل هوشمند

هم اکنون می توانید تحقیق بحران حمل ونقل عمومی در هند را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.