دانلود تحقیق برج العرب - آسمان فایل
مرداد
۲۲
۱۳۹۵

دانلود تحقیق برج العرب

اگر به دنبال تحقیقی جذاب و دیدنی با عنوان برج العرب هستید و یا علاقمند به آشنایی بیشتر با برج العرب می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل که به صورت کامل درباره این مطلب توضیح داده شده و همراه با تصاویر نیز میباشد دیدن فرمایید. این فایل با فرمت word  است که قابل ویرایش است و شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه  خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

برج العرب

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق برج العرب

اسم فایل : برج العرب
فرمت : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۱۰
حجم فایل : ۷۲۴ کیلوبایت

 برج العرب

ساخت اين هتل منحصر به فرد در سال ۱۹۹۴ آغاز شد و بي درنگ به معياري براي تكنولوژي هاي مدرن شناخته شده تبديل گشت . پايه هاي اين آسمانخراش ، در عمق ۴۰ متري بستر دريا كار گذاشته شد و ساخت بادبان آن ، مستلزم ساخت اسكلتي فولادي متشكل از سه پايه بزرگ بود كه بر روي محور هاي عمودي پلاني مثلث شكل قرار داشتند.از اين پايه ها دو پايه همانند قوس منحني شكل اند تا پايه مستقيم سوم در بالاي برج تلاقي يابند. اين سه پايه بوسيله خرپاهايي افقي به هم متصل مي شوند  كه آنها را شاهتيرهاي  مشبك موربي تقويت مي كند.پشت اين سازه از ديواره ي دوجداره اي با پوشش تفلون ساخته شده است كه از اين آسمانخراش در برابر گرما و نور شديد بيابان محافظت مي كند.اين ديواره به دليل شكل نوك تيزش ، با سازه و نوك برج فاصله دارد. قبل از رسيدن به بالاي برج ، نماهاي بيروني ، شكلي فوق مدرن به اين بنا داده اند ، آسمانخراشي كه نماد پيشرفت و تجدد اين كشور است.بي ترديد، در بناي بسياري از آسمانخراشهايي كه در آينده ساخته مي شوند، از ساختاري مشابه اين هتل استفاده خواهد شد.در بالاي برج فضايي خالي وجود دارد كه در آن ، سه پايه با يكديگر و با يك آنتن تلاقي مي يابند. همچنين فضاي مدوري براي فرود هلي كوپتر در فاصله كمي از اين سازه ،و نيز رستوران معلقي در ارتفاع ۲۰۰ متري سطح دريا در آن وجود داردكه بوسيله آسانسوري با ديد پانوراميك ( چشم اندازي وسيع) سريعي در نماي بيروني اين آسمانخراش ، قابل دسترسي است .
این تنها بخشی از این تحقیق بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برج ها مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.
دانلود تحقیق برج های دوقلوی پتروناس مالزی
دانلود تحقیق برج های خرقان

هم اکنون می توانید تحقیق برج العرب را به قیمت ۲۷۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.