دانلود تحقیق بتن ریزی پی - آسمان فایل
مرداد
۲۳
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بتن ریزی پی

چون که باید خاک تحمل فشار زیاد ساختمان را بکند پس پی قسمت مهمی از ساختمان است. بتن ریزی مهمترین بخش در اجرای پی است. این عمل به دو شکل انجام می شود: بتن ریزی دستی و بتن آماده، که بتن ریزی دستی بهتر از آماده است. در این تحقیق علاوه بر تشریح کامل بتن ریزی پی ، به بررسی بتن ریزی در هوای گرم و هوای سرد نیز پرداخته شده است. در ادامه می توانید این تحقیق را دانلود و مطالعه نمایید.

بتن ریزی پی

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بتن ریزی پی

عنوان: بتن ریزی پی
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات:۲۱
حجم فایل: ۳٫۷۳ مگابایت

بخشی از توضیحات تحقیق بتن ریزی پی به همراه فهرست مطالب آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

از آنجایی که امکان دارد خاک نتواند فشار زیاد ساختمان و بنا را تحمل کند، پی بخش مهمی از ساختمان است. پی را می توان به ۴ دسته :پی منفرد – گسترده- ذوذنقه ای و نواری تقسیم بندی نمود.
برای بستری مناسب و استوار در سازه از پی استفاده می کنند که کل نیروهایی را که به ستونها وارد می شود مانند نیروی زلزله از آنجا به پی منتقل می گردد. بنابراین در اجرای پی باید نهایت دقت انجام گیرد و اینکار بطور صحیح انجام گیرد.
چند مرحله اجرای پی را در اینحا نام می بریم:
۱- آکس بندی
۲- کنترل موقعیت و امتداد محورها و اجازه دادن برای گودبرداری
۳- گودبرداری و پی کنی
۴- کنترل ارقام و ابعاد و ریختن بتن مگر
۵- قالب بندی
۶- کنترل ابعاد و استحکام قالب و درزها
۷-آرماتور بندی
۸-بتن ریزی
۹- قالب برداری

پی کنی و خاک برداری

اگر عمق کم باشد پی کنی و خاک برداری را نیروی انسانی انجام می دهد ولی در صورتی که عمق زیاد باشد باید از ماشین الاتی مثل تراکتور و لودر و غیره استفاده شود. چیزی که در همه خاک برداریها باید به توجه زیادی کرد تراز کف خاک برداری است که حتما باید توسط خود انسان و با دست انجام شود.

فهرست مطالب این تحقیق پایین آمده است.

پی

دانلود و مطالعه تحقیق بتن ریزی در هوای گرم نیز پیشنهاد می شود.

هم اکنون می توانید تحقیق بتن ریزی پی را به قیمت ۴۷۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.