دانلود تحقیق معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک (CPOE) - آسمان فایل
فروردین
۱۸
۱۳۹۵

دانلود تحقیق معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک (CPOE)

معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک (CPOE):

دانلود تحقیق معرفی سیستم کامپیوتری ورود2 دستورات پزشک

دانلود تحقیق معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک

عنوان تحقیق:معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک (CPOE)

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:۲۶

سیستم های CPOE ادغامی از اطلاعات عمومی پزشکی بیمار وتجویز دارو هستند و اخیرا نیز شامل دستور العمل های درمان بالینی برای هشدار به پزشکان در تجویز دارو است. با این حال سیستم های CPOE بیشتر روی ایمنی بیمار و تکمیل مراحل تجویز و فرایند استفاده از دارو تمرکز دارند.

بخشی از فهرست مطالب و مقدمه تحقیق معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک (CPOE) در قسمت پایین آورده شده است.

مقدمه :

قرون متمادی، پزشکان/ پرستاران و بیماران عادت کرده اند تا دستورات پزشکی در صفحات کاغذی در قالب نسخه (برای بیماران سرپایی) یا فرم های درج دستورات پزشکی (برای بیماران بستری) نوشته شود. سپس پرسنل پزشکی این دستورات را خوانده و برای بیمار اجرا کنند. CPOE نوعی از تکنولوژی فناوری سلامت هستند که سفارش و تجویز دارو و تست آن را تسهیل می بخشد و همچنین می تواند میزان خطای پزشکی را کاهش و در نتیجه ایمنی بیمار را افزایش دهد.

فهرست مطالب:

مقدمه

چکیده

دلایل ایجاد CPOE

معرفی CPOE

آیا CPOE به تنهایی مفید و قابل استفاده است؟

سخت افزار مورد نیاز CPOE

ویژگی های سیستم

مزایای CPOE

خطرات CPOE

پیاده سازی CPOE

سیستم ورود کامپیوتری دستورات پزشک CPOE در ایالت متحده

فروشندگان CPOE

یکپارچه سازی سیستم های CPOE با سیستم اطلاعات داروخانه

مزایای سیستم های ورود کامپیوتری دستورات پزشک CPOE

نتیجه گیری

منابع

در این تحقیق به معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک (CPOE) پرداخته شده است همچنین به همراه این تحقیق، یک مقاله انگلیسی درمورد CPOE با ترجمه آن نیز قرار داده شده است.

 

هم اکنون می توانید تحقیق معرفی سیستم کامپیوتری ورود دستورات پزشک (CPOE) را به قیمت ۴۷۰۰تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.