دانلود تحقیق انواع آچارها - آسمان فایل
مرداد
۲۴
۱۳۹۵

دانلود تحقیق انواع آچارها

اگر به دنبال تحقیقی جذاب و دیدنی با عنوان انواع آچارها هستید و یا علاقمند به آشنایی بیشتر با انواع آچارها می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید.این فایل با فرمت word و همراه با تصاویر میباشد که قابل ویرایش است و شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود استفاده کنید.

انواع آچارها

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق انواع آچارها

اسم فایل : انواع آچارها
فرمت : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۱۰
حجم فایل : ۴۲۰ کیلوبایت

آچار وای شکل با بکس شش گوش

آچار وای شکل با بکس شش گوش در سه سایز متفاوت . ساخته شده از الیاژ های استیل . سر های خالی می توانند در هنگام کار به عنوان دسته و اهرم به کار برده شوند ، این ابزار می توند برای باز کردن پیچ ها در مکانهای عمیق و بسته به کار برده شود.

آچار بکس

آچار بکس (به انگلیسی: Socket wrench) این نوع آچار دارای یک دسته یا آچار جغجغه می‌باشد. و تعدادی سری آچاراین سری‌ها یکسویشان یک سوراخ چهارگوش دارد و در سوی دیگر هر کدام نری و یا مادگی انواع اشکال پیچ و مهراها را در سایزهای گوناگون دارد. آچار جغجغه یا باقی دسته‌های آچار بوکس یک زبانه مکعب مستطیل به اندازه سوراخ چهارگوش روی سری‌ها دارد و قابلیت نصب انواع سری‌ها را دارد. به علت شکل استوانه‌ای این سری‌های آچار این گونه آچار برای پیچ‌هایی که ته لوله یا جایی که جای چرخش دسته آچارهای معمولی نیست ایده آل و تقریبا تنها راه حل است.

آچار آلن

آچار آلن وسیله‌ای است L مانند با مقطع شش‌ضلعی برای شل و سفت کردن پیچ‌های آلن.
پیچ آلن پیچی است که در یک سرش حفره‌ای شش‌ضلعی دارد که نوک آچار آلن موقع استفاده در آن قرار می‌گیرد.
آچار آلن سر گرد دارای سری توپی شکل است که استفاده از این وسیله را در راستاهایی غیر از محور پیچ میسر می‌کند.

آچار جغجغه

یک نوع آچار می‌باشد که دارای مکانیزم هرز گردی برای سهولت کار کردن می‌باشد . که البته باید این مکانیزم را در هنگام باز کردن و یا بستن تنظیم کرد که در جهت مناسب هرز بگردد. معمولاً این نوع آچار پایه آچارهای دیگر هم می‌شود.

قلاویز و حدیده

قلَاویز و حَدیده ابزاری برای تراش دنده‌های پیچ بر روی موادی مانند فلز، چوب و پلاستیک هستند.
قلاویز برای دنده کردن داخل استوانه‌ها (مهره) بکار می‌رود در حالیکه حدیده سطوح بیرونی استوانه را دنده می‌کند. فرایند تراشیدن با قلاویز، را قلاویزکاری و فرایند تراشیدن دنده‌های پیچ با حدیده را رزوه‌تراشی یا پیچ‌تراشی می‌گویند.
این فقط بخشی از این تحقیق بود.

فهرست مطالب تحقیق  انواع آچارها

انواع آچار ها
جعبه آچار
نکات مهم در انتخاب آچار
آچار فرانسه
آچار شلاقی
آچار وای شکل با بکس شش گوش
آچار بکس
آچار آلن
آچار جغجغه
قلاویز و حدیده

هم اکنون می توانید تحقیق انواع آچارها را به قیمت ۳۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.