دانلود تحقیق تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع - آسمان فایل
مرداد
۲۴
۱۳۹۵

دانلود تحقیق تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع

بررسی اثر متقابل خاک زیربنا در آنالیز و طرح پل انتهایی یکپارچه همیشه با مشکلاتی روبرو بوده است. در این مقاله با استفاده از دو تست آزمایشگاهی و مطالعات نظری رفتار شمع ها مورد مطالعه و تحقیق قرار گرفته است. در ادامه می توانید تحقیق آناليز و تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع را دانلود کنید.

آناليز و تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق آناليز و تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع

عنوان: آناليز و تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات:۱۶
حجم فایل: ۳٫۵۸ مگابایت

بخشی از تحقیق آناليز و تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع به همراه فهرست مطالب آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

شيوه تدريجی

سه شمع با استفاده از گيرنده‌هاي كششي مقاوم الكتريكي در ۳ ارتفاع مختلف در امتداد عمق شمع‌ها قرار داده شد. گيرنده‌هاي كششي در لبه‌ها و برجستگي‌هاي شمع‌هاي HP با استفاده از چسب‌هايي به منظور قرار گرفتن كشش‌هاي ماكزيمم القا شده در زماني كه شمع‌ها متمايل به بارهاي حرارتي هستند، نصب شدند .
سيم‌ها و مفتول‌هاي گيرنده‌هاي كششي درون كابل‌هايي جمع‌آوري شده‌اند و براي حفظ و نگهداري درون لوله‌هاي پلاستيكي مهار شده‌اند. اطلاعات كششي القا شده حرارتي، طي ۲۴ ساعت در فواصل زماني مختلف ثبت شده‌اند. اطلاعات ثبت شده طوري برنامه‌ريزي شد كه در هر ساعت در راس ساعت اتفاق بيافتد.

نتايج

يك جابجايي جناحي الاستيك و جذب كننده با بزرگي (۱ اينچ) در راس شمع استفاده شد كه معادل جابجايي ماكزيمم انتقال يافته از روساختار به بالاي شمع در زماني كه پل در معرض انبساطات و انقباضات حرارتي قرار مي‌گيرد، مي‌باشد. شكل‌هاي ۷ و ۸ نشان دهنده شكل بيش از حد خميده و كج شده شمع به ترتيب براي بخش‌هاي H و دايره‌اي مي‌باشد. شن و ماسه موجود در بالاي شمع در سست‌ترين وضعيتش مي‌باشد. با وجود اين شن و ماسه در امتداد عمق شمع متراكم مي‌شود و از اين رو مقاومت خاك افزايش مي‌يابد كه مقادير جابجايي‌هاي گره‌اي را كاهش مي‌دهد و علامت شيب منحني خميدگي را برعكس مي‌كند. شكل‌هاي ۱۰ و ۱۱ تشريح كننده دگرديسي بيش از حد شن و ماسه در زماني كه بار جناحي در راس شمع بكار مي‌رود، مي‌باشند.
در زماني كه عرشه و كف پل گسترش مي‌يايد و وسعت پيدا مي‌كند، كجي پشت شمع كاهش مي‌يابد، در حالي كه كجي جلوي شمع افزايش مي‌يابد و منجر به يك مقاومت خالص در برابر بار بكار رفته مي‌شود. يك روش مشابه براي خاك در پشت ديوارهاي جناحي اتفاق مي‌افتد و فشارهاي جانبي خاك به سبب بارگيري انقباضي و انبساطي حرارتي از حالت فعال (حركت خاك به سمت بيرون و در جهت عرشه و كف) به حال غيرفعال (حركت خاك به سمت قطعه نزديك و مجاور) تغيير مي‌كند.

فهرست تحقیق آناليز و تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع در پایین آمده است.

چكيده
مقدمه
مدل مباني محدود
اثر متقابل بين شن و ماسه و شمع
شيوه تدريجي
نتايج
خلاصه و جمع‌بندی

هم اکنون می توانید تحقیق آناليز و تجزيه و تحليل از اندركنش خاك و شمع را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.