دانلود تحقیق بتن - آسمان فایل
مرداد
۲۵
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بتن

کلیه مصالح و موادی که در ساختمان استفاده می شوند و یا چگونه این مواد تولید و استخراج می شوند همگی تأثیر مهمی بر روی دوام و ایمنی ساختمان خواهند داشت. یکی از این مواد مهم بتن است. در ادامه می توانید تحقیق بتن را دانلود و مطالعه کنید.

نظری اجمالی به بتن

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بتن

عنوان: بتن
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات:۷۳
حجم فایل: ۱۱۳ کیلوبایت

بخشی از این تحقیق به همراه فهرست مطالب آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

تكنولوژي Road maps (نقشه‌هاي جاده‌اي) براي صنايع متنوع توليد انرژي متمركز تحت عناوين زير توليد شده است. تحت حمايت ادارة امور انرژي و انرژي جايگزين شونده (DOE-EERE)  صنايع برنامه‌ريزي تكنولوژيكي براي استراتژي آينده (IOF). اين Road map يك پهنة وسيع از زمينة مشترك را نشان مي‌دهد و نظرت بسياري را كه ممكن است در حوزة ساختار صنعتي قابل اجرا باشد، ارائه مي‌دهد. ظهور مجدد چنين اهدافي نظير افزايش حساسيت محيطي افزايش كارآمدي اقتصادي، تأكيد بيشتر بر روي همكاري و برداشتن موانع تحقيق و توسعه، همگي ممكن است بعنوان گواهي بر روندهاي مؤثرتر، ارائه گردد. همچنانكه قبلاً ذكر شد، صنعت ساختمان نقش ممتازي را هم براي مصرف‌كننده و هم براي تهيه‌كنندة  كالا و خدمات براي صنايع IOF دارد. ارتباط اختصاص يافته بين صنعت ساختمان و صنايع معدني، الوار، آلومينيوم، شيشه،‌ استيل ريخته‌گري و سيمان بايد پاسخگوي اين روند باشد. از اين رو معطوف داشتن توجه به نوآوريها در مواد و روشهاي موجود ضرورت دارد و اين در صورتي است كه صنايع طراحي و ساختماني، روابط هم زيستانة خود را با صنايع آتي به حداكثر برسانند.
ملاك چه چيزهايي است؟
قبل از اينكه در خصوص مواد جديد و فرآيندهاي موجود بحث كنيم. ضرورت دارد كه مشخصه‌هاي مورد جستجو را تعريف نمائيم. مواد جديد و فرآيند توليد ممكن است يك پهنة وسيعي از مزايا، كم كردن تأثيرات محيطي تا افزايش تقويت و دوام و صرفة اقتصادي را در بر گيرد. براي اهداف اين نوشته، معيارش توسط سازمان تحقيقات مهندسي شهري و سيستمها و مواد ساختماني (CONMAT) استفاده خواهد شد. اين برنامه يك تلاش مشترك در راستاي صنعت طراحي و ساختمان است و نگاهي داد به مشخصه‌هايي كه در مواد جديد منظور تنظيم اهداف چهارگانه صنعتي مطلوبيت دارد.
علاوه بر اين، اين برنامه قصد دارد از طريق نگاهي به مواد قديمي داراي عملكرد بالا و همچنين مواد و تكنولوژيهاي جديد، نوآوريها را تشويق نمايد. معيارهاي مشخص شده توصيف كننده ويژگيهاي مطلوب در خود زير ساخت مي‌باشد. اما بخاطر ساختار صنعتي بايد مشخصات مناسب و ويژه‌اي را كسب نمايد. اين مشخصات شامل موارد زير است:

  • انعطاف‌پذيري، سختي و قدرت بالا
  • تقويت دوام و خدمات زندگي
  • افزايش مقاومت در برابر فرسايش، پوسيدگي، مواد شيميايي و فرسودگي
  • مقرون به صرفه بودن چرخه زندگي
  • در برابر بلايا و آتش‌سوزيها طبيعي مقاومت داشته باشد.
  • تركيب، كاربرد و نصب آن آسان باشد.
  • زيبايي‌شناسي و سازگاري با محيط

فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

over view (نظر اجمالي)
ملاك چه چيزهايي است؟
توليدات بتن و سيمان
SIMCON
تكنولوژيهاي مرمت سريع Rapid Repair Technologies
فرآيند توليد ابتكاري صنعتي سيمان
فلزها و آلياژهاي شبه فلز
فولادهاي Fe-3Cr-w(v)Femitic
آلياژهاي مقاوم در برابر پوسيدگي
فولاد مقاوم
تكنولوژي هاي خود عيب يابي، كاهش صدمات و
تعمير
يا طاقهاي تجريه لرزش
سيستمهاي تشخيص نشتي
تكنولوژي كنترل صوتي
موانعي براي پذيرش ابداعات مواد
نبود منابع
چندبارگي اقتصادي در فرايند تصميم به ساخت
نبود اطلاعات و داده هاي كارايي
استانداردها و كدهاي تجويزي
مسئوليت
ريسك
متريكهاي متناقص
حركت به جلو

هم اکنون می توانید مقاله بتن را به قیمت ۴۹۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.