آموزش الگوی نگارش مقاله - آسمان فایل
فروردین
۲۱
۱۳۹۵

آموزش الگوی نگارش مقاله

الگوی نگارش مقاله:

الگوی نگارش مقاله

الگوی نگارش مقاله

 

عنوان فایل آموزشی: آموزش الگوی نگارش مقاله

فرمت فایل: word (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۵

با داشتن فایل آموزش الگوی نگارش مقاله فقط کافیست مقاله ی خود را در این قالب آماده کپی پیست کنید و دیگر زحمت درگیری با اصول نگارشی را به خود ندهید. و وقتتان را صرف یادگیری کار با word نکنید.

با فایل آموزش الگوی نگارش مقاله تمام قواعد و بخش بندی های لازم برای نوشتن هر مقاله بصورت استاندارد را یاد می گیرید. در اين آموزش، شيوه نگارش يك مقاله، روش قالب‌بندي مقاله، بخش‌هاي مختلف آن، انواع قلم‌ها و اندازه آن‌ها، به طور كامل آموزش داده شده است. كلية سبك (Style) هاي مورد نياز براي بخش‌هاي مختلف مقاله، از جمله عنوان‌ها، نويسندگان، چكيده، متن، و … آموزش داده شده است.

همچنین همراه این آموزش یک مقاله نیز برای شما عزیزان قرار داده ایم که در این مقاله تمام قواعد موجود برای نوشتن یک مقاله استاندارد رعایت شده است. با داشتن این مقاله می توانید نمونه ی عملی تمام چیزهایی که در این فایل آموزشی یاد داده شده را ببینید.

فهرست مطالب فایل آموزش الگوی نگارش مقاله را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

 

 فهرست مطالب:

چگونگی بخش بندی مقاله

ویژگی های عنوان و نویسندگان مقاله

ویژگی های چکیده و کلمات کلیدی

ويژگي­ هاي بخش مقدمه

ويژگي­ هاي بخش مطالب اصلي

ويژگي­ هاي بخش نتيجه

ويژگي­هاي بخش مراجع

قواعد نوشتاري مقاله

علامت گذاری

فاصله متون مختلف از حاشیه های اطراف صفحه

چگونگی استفاده از شكل‌ها و جدول­ها در مقاله

چگونگی استفاده از فرمول‌ها و عبارات رياضي در مقاله

هم اکنون می توانید فایل آموزش الگوی نگارش مقاله را به قیمت ۴۷۰۰تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.