دانلود تحقیق بتن آسفالتی گرم - آسمان فایل
مرداد
۲۵
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بتن آسفالتی گرم

اگر به دنبال تحقیقی جامع و کامل در زمینه تهیه بتن آسفالتی هستید توضیح کامل در این مورد به همراه موضوعاتی چون مصالح سنگی، طرح اختلاط بتن آسفالتی گرم، تنظیم کارخانه آسفالت به همراه بخشهای جالب دیگر را در ادامه تحقیق بتن آسفالتی گرم را دانلود و مطالعه کنید.

بتن آسفالتی گرم

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بتن آسفالتی گرم

عنوان: بتن آسفالتی گرم
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات:۳۱
حجم فایل: ۸۷٫۵ کیلوبایت

بخشی از تحقیق بتن آسفالتی گرم  به همراه فهرست مطالب آن را می توانید در پایین مشاهده نمایید.

مقدار قير بتن آسفالتي گرم تابع خصوصيات و دانه بندي مصالح سنگي انتخابي بوده و مقدار آن با انجام آزمايش استقامت بدست مي‌آيد. آزمايش استقامت داراي انواع مختلف است كه متداول ترين آن در ايران آزمايش استقامت مارشال مي باشد. قيري كه در ساختن بتن آسفالتي بكار مي رود بعلت اندود كردن دانه هاي مصالح سنگي و چسباندن آنها بيكديگر سبب مي شود كه استقامت بتن آسفالتي افزايش يابد. افزايش استقامت بتن آسفالتي با افزايش نسبت درصد قير مصرفي، تا رسيدن استقامت به يك مقدار حداكثر ادامه يافته و پس از آن با افزايش مقدار قير، از استقامت بتن آسفالتي بشدت كاسته مي‌شود.
علت اين امر افزايش ضخامت اندود قيري دور دانه هاي مصالح سنگي است كه سبب مي شود كه از زاويه اصطكاك داخلي مصالح سنگي بتن آسفالتي كاسته شده و همچنين دانه هاي مصالح سنگي از اتكاء بر يكديگر خارج شوند.
مصرف قير بيش از حد علاوه بر كاستن از استقامت بتن آسفالتي باعث كاهش مقاومت برشي آن نيز مي شود. رويه هاي بتن آسفالتي كه داراي مقاومت برشي كافي نباشد ممكن است كه در اثر نيروي رانش چرخهاي وسائل نقليه سنگين تغيير شكل داده و در سطح رويه موج بوجود آيد.
بايد توجه شود كه تمام فضاي خالي مصالح سنگي بتن آسفالتي نبايد با قير پر شود زيرا در غير اين صورت اين احتمال وجود دارد كه پس از آنكه لايه بتن آسفالتي تحت اثر آمد و شد وسائل نقليه سنگين قرار گرفت، متراكم‌تر شده و حجم فضاي خالي آن كم شده و يا كاملاً از بين برود. كاهش بيش از حد فضاي خالي بتن آسفالتي احتمال رو زدن قير را در هواي گرم دارد. از طرف ديگر بايد توجه داشت كه وجود مقدار بيش از حد فضاي خالي در بتن‌ آسفالتي باعث كاهش استقامت و كاهش قابليت شكل پذيري آن و در نتيجه سبب كم شدن دوام آن مي شود. از اين جهت بر اساس نتايج تجربي بدست آمده حجم فضاي خالي بتن‌ آسفالتي به حداقل ۲ درصد و حداكثر ۶ درصد محدود شده است.

 فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

كوبيدن لايه های بتن آسفالتی

دانلود و مطالعه تحقیق بتن و خواص آن را نیز پیشنهاد می کنیم.

هم اکنون می توانید تحقیق بتن آسفالتی گرم را به قیمت ۳۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.