دانلود تحقیق بتن حجیم - آسمان فایل
مرداد
۲۵
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بتن حجیم

اگر به دنبال تحقیقی کامل و جامع در مورد بتن و بتن حجیم هستید. یا می خواهید از تحقیقی در این زمینه برای مقاله و پایان نامه خود کمک و راهنمایی بگیرید دانلود و مطالعه تحقیق بتن حجیم را از دست ندهید.

بتن حجیم

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق بتن حجیم

عنوان: بتن حجیم
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات:۲۸
حجم فایل: ۷۶ کیلوبایت

بخشی از این تحقیق به همراه فهرست مطالب آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

هنگاميكه سيمان آهنگدازي به مخلوط بتوني اضافه ميگردد ، گرماي كمتري حاصل ميشود و فشار حرارتي كاهش مي يابد:
۱ـ به دليل افزايش مقاومت در سيمان آهنگدازي ، كل سيمان بتون ، كاهش مي يابد .
۲ـ سيمان پورتلند توسط درصدي از سيمان آهنگدازي ، كاهش پيدا ميكند .
۳ـ ويژگي هاي هيدراتاسيون سيمان آهنگدازي آنهايي هستند كه در توليدات فوري و اوج حرارت بتون ، كاهش مي يابند .
“ جانشينی سطوح مختيف آهنگدازی ”
معمولاً از ۶۵ تا ۸۰ در صد بهينه جابجايي سطوح با استفاده از بتون بدست مي آيد . اين سطوح كاهش دماي قابل توجهي را موجب مي گردند كه از مقاومت زياد حاصلميشود. استفاده از سطوح ۵۰ تا ۶۵ درصد در جابجايي بتون حجيم در مقادير كمتر ، موفقيت آميز بوده است حرارت تركيبات و مواد تشكيل دهنده بايد تا جايي بالا رود كه مطمئن هستيم مورد نياز ويژگيهاي حرارتي و مقاومتي مي باشد .
نمودار ۲ ، گرماي ويژه هيدراتاسيون يك تركيب سيمان پورتلندي معمولي را از ۲۵ تا ۷۵ درصد سيمان آهنگدازي جانشين را نشان مي دهد . توجه داشته باشيد كه افزايش ميزان سيمان آهنگدازي، اوج حرارت هيدراتاسيون را پايين آورده و به حداقل مي رساند ، نواحي زير منحني ، ‌نمايانگر كل حرارت توليد شده هستند . نواحي كه نشان مي دهند كل حرارت توليد شده از ۷۵ درصد سيمان آهنگدازي، كمتر هستند، حتي اگر نقطه اوج حرارت هيدراتاسيون از ۵۰ درصد سيمان جايگزين، زياد كاهش پيدا نكند.
نواحي كه نشان مي دهند كل حرارت توليد شده از ۷۵ درصد سيمان آهنگدازي، كمتر هستند، حتي اگر نقطه اوج حرارت هيدراتاسيون از ۵۰ درصد سيمان جايگزين، زياد كاهش پيدا نكند .
خلاصه اجرايي
اين گزارش درباره اثبات عمليات جايگزيني بتون حجيم ، پيشنهاداتي را ارائه ميدهد و در مورد آنها بحث ميكند كه مربوط به “ آبراه مركزي ” سومين تونل بندري در بوستون ، ماساچوست ميباشد ، درباره مقاومت فرآيند بتون حجيم ، فرصتهايي براي بهسازي آن و توصيه هايي براي توجه به اين بهسازي در حال و آينده ، ارائه مي نمايد
گروه بازبيني ، مشتمل بر ۵ مهندس با سوابق متعدد و تجارب قراردادهاي مواد/ساختمان ميگردد . سه پروژه ساختماني فعال براي شركت آنها انتخاب شد و زمينه آنها مورد بررسي قرار گرفت . فعاليتها شامل بررسي گزارشهاي پروژه ، مصاحبه هاي فردي ، مشاهدات عمليات جايگزيني بتون حجيم در ساختارها ، و مشاهدات پروژه فردي روند آزمايشي مواد بتوني ، ميباشد . اين گروه ماموريتي نيز در CA/T آزمايشگاه مركزي مواد ، انجام دادند .
در يك ملاقات خصوصي با مديريت كل B/PB ، بحث گروه به توصيه هاي مربوط به اختصاص دادن مكمل به بتون حجيم و به بتون قبل از جايگزيني ، جايگزيني و بعد از جايگزيني كشيده شد . بحث هايي كه شامل مواد و تركيباتي ميشد كه امروزه به كار ميروند : نياز به بررسي كيفيت و نياز به كنترل كيفي بهسازي پيمانكار در همه مراحل اين فرآيند .
با دنبال كردن نتايج به دست آمده از بررسي مشابهي كه در ۱۹۹۴ صورت گرفته است ، گروه احساس كرد كه موضوعات پيشين مربوط به
جلوگيري از ترك خوردگي ، كاملاً حل شده است .

فهرست مطالب  این تحقیق در پایین آمده است.

بتن پيش از جايگزينی

 دانلود و مطالعه مقاله بتن نیز به شما پیشنهاد می شود.

هم اکنون می توانید تحقیق بتن حجیم را به قیمت ۴۵۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.