دانلود تحقیق ایزوگام چیست ؟ - آسمان فایل
مرداد
26
1395

دانلود تحقیق ایزوگام چیست ؟

اگر برای نوشتن پروژه دانشجویی خود با عنوان  ایزوگام چیست ؟ به دنبال یک مقاله باارزش می گردید و یا علاقمند به آشنایی بیشتر با موضوع ایزوگام چیست ؟ می باشید ما به شما این مقاله را پیشنهاد می کنیم .با دانلود این مقاله شما یک فایل word دریافت می کنید که قابلیت ویرایش را داشته و می توانید به دلخواه خود آنرا ویرایش کرده و به راحتی  از مطالب آن برای پایان نامه و پروژه  خود استفاده کنید.

ایزوگام چیست ؟

مشخصات فایل ایزوگام چیست ؟

عنوان :  ایزوگام چیست ؟
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۳۲
حجم فایل : ۳۶۸ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق ایزوگام چیست ؟ می خوانید.

سابقه ايزوگام

هخامنشيان هم ايزوگام داشتند
بررسي‌هاي باستان‌شناسي و پژوهش‌هاي مختلف در محوطه باستاني تخت جمشيد نشان مي‌دهد كه مهندسان هخامنشي ۲۵۰۰ سال پيش براي عايق‌بندي بخش‌هاي مختلف بناهاي خود از قير استفاده مي‌كردند.محوطه باستاني تخت جمشيد مجموعه‌اي كامل از سازه‌ها و بقاياي مربوط به دوره هخامنشي است كه در زمان داريوش اول و در سال ۵۱۸ پيش از ميلاد ساخته شده است. اين مجموعه شامل تخت جمشيد، حصارها، كاخ‌ها، بخش‌هاي خدماتي، نظام‌هاي آبرساني و بخش‌هاي ديگري است.
«عليرضا عسگري»، سرپرست گروه باستان‌شناسي مجموعه تخت جمشيد گفت: «در سال‌هاي متمادي گذشته باستان‌شناسان در جريان كاوش و بررسي محوطه تخت جمشيد با بررسي دقيق مصالح به كار رفته در تخت جمشيد متوجه شدند، ايرانيان باستان از خشت، سنگ، چوب و فلز براي ساخت تخت جمشيد استفاده مي‌كردند.»
مهندسان براي جلوگيري از نفوذ آب هم همواره در جست و جوي چاره بودند. سرپرست تيم باستان‌شناسي در تخت جمشيد با بيان اين مطلب گفت: «در جريان كاوش در بخش‌هاي مختلف و در بين جرزهاي سازه تخت جمشيد شامل كف و آب‌راه‌هاي زيرزميني تخت جمشيد به آثاري از قير برخورد كرديم كه نشان مي‌دهد مهندسان اين سازه از قير به عنوان عايق استفاده مي‌كردند.»
به اعتقاد عسگري اين قير، نقش ايزوگام را براي سازه عظيم هخامنشي داشته‌است. وي يادآور شد: «اين مهندسان از قير سياه رنگ در اين سازه استفاده مي‌كردند. آثار اين قير هنوز هم در بخش‌هاي مختلف تخت جمشيد ديده مي‌شود. قير از نفوذ آب به زير صفه تخت جمشيد جلوگيري کرده و يكي از عوامل مهم براي حفاظت از محوطه باستاني تخت جمشيد در طول ۲۵۰۰ سال بوده است.مجموعه تاريخي و پايتختي تخت جمشيد مهم‌ترين پايتخت حكومت هخامنشي است كه در استان فارس و در نزديكي شهر شيراز جاي گرفته است.

ایزوگام، تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان

عایق رطوبتی با قابلیت انعطاف زمینه جدیدی برای مصرف امولسیونی پلیمر پایه آب امروزه مانند قرنها پیش ساخته شده از قیر همچنان بعنوان رایج ترین روش پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد قیر و یا آسفالت دشوار و مستلزم صرف وقت زیاد می باشد حتی امولسیونهای ساخته شده از قیر نیز تغییر اندکی را در دشواری این کاربرد ایجاد نموده اند. همانطور که می دانید باید قیروگونی را تا میزان ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد حرارت داد، ریختن و تسطیح ترکیبی با این درجه حرارت بسیار دشوار می باشد. بنابراین امولسیونهای ساخته شده از قیر با قابلیت کاربرد درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می گیرد.
اینگونه امولسیونهای نفتی در آب حدوداً دارای ۵۰% قیر می باشد. با سفت شدن این امولسیون آب آن تبخیر و قیر بصورت بیندر باقی می ماند.
ترکیبات کف سازی بام، بر پایه امولسیون پلیمرهای جدید عملکرد کاملا‏ً متفاوتی دارند، شاید مهمترین ویژگی آنها ایجاد یک لایه نازک ( فیلم )با قابلیت انعطاف بعد از خشک شدن باشد.
از جمله مزایای این عایق جدید به شرح زیر است :
۱– فاقد آلودگی و آسیب های فیزولوژی می باشد.
۲– کاربرد آنها ساده است.
۳ – رنگ پذیرند.
۴– خطر آتش سوزی ندارند.
۵– چسبندگی خوبی نسبت به سطوح مختلف دارند.
در این مقاله به معرفی عایقهای قیروگونی و عایقهای پیش ساخته، سپس به معرفی یک نوع عایق جدی که از رزینهای اکریلاتی و استایرنی محلول در آب ساخته شده می پردازد.

 فهرست مطالب تحقیق ایزوگام چیست ؟ را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

عنوان
ايزوگام چيست ؟
مشخصات عایق ایزوگام پشم شیشه اصل
سابقه ايزوگام!
ایزوگام، تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان
چکیده
ایزوگام، تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان
مشخصات ساختاری
مواد تشکیل دهنده عایق
خشک شدن
قابلیت پوشش
روش ترمیم
مزایای این عایق
نتایج
جمع بندی، نتیجه گیری و پیشنهادات
بخش طراحی و مهندسی
بخش بازرگانی
بخش خدمات و پشتیبانی
بخش تعمیرات و نگهداری
بخش آزمایشگاه
توزیع نیروی انسانی از نظر تجربه
بخش تولید
بخش بازرگانی
بخش خدمات و پشتیبانی
بخش آزمایشگاه
تأمین اولیه
تکنولوژی
آزمایشگاه
بررسی نحوه توزیع کالا
سیاست حضور در بازار
مسائل مالی
نهاد هماهنگی
درباره تیشو
تولید لایی پلی استر
روش refrenc کردن دستگاه
تست محصول
منابع

 هم اکنون می توانید تحقیق ایزوگام چیست ؟ را به قیمت ۵۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.