پروژه سورس کد بازی مار به زبان c - آسمان فایل
اسفند
۲۸
۱۳۹۴

پروژه سورس کد بازی مار به زبان c

دانلود پروژه سورس کد بازی مار به زبان c :

 

بازی مار یا بازی snake یکی از پرطرفدار ترین بازی هاست و بیشتر به صورت پروژه برای دانشجویان سال اولی مطرح میشود که در اینجا سورس کد بازی  مار قرار داده شده است. در این بازی قوانینی وجود دارد، بدین صورت که اگر مار به موانعی که در سر راهش قرار دارند بخورد یا مار با خودش برخورد کند باخته است و بازی تمام می شود، مار با خوردن غذا ها می تواند بزرگتر شود و به مرحله بعد برود و در هر مرحله سرعت مار بیشتر می شود، و اگر مار به دیوار های اطراف برسد از سمت دیگر دیوار بیرون می آید .

این کدها که به زبان c نوشته شده است،سازگار با نرم افزارهای ++borland c و ویژوال ۲۰۱۰ است و بسیار ساده و قابل فهم نوشته شده طوری که هر کسی هم که آشنایی زیادی با برنامه نویسی c  نداشته باشد می تواند آن ها را به راحتی درک و هضم کند و  بدون هیچ خطایی قابل اجرا در نرم افزار های مذکور است. واگر احیانا در رابطه با فهمیدن کدها به مشکلی برخوردید می توانید در قسمت تماس با من درمیان بگذارید، در اسرع وقت پاسخ گوی شما عزیزان خواهم بود.

همچنین یک تصویر از محیط این بازی را در زیر می توانید مشاهده کنید. در اینجا مار به عنوان دنباله ای از ستاره ها درنظر گرفته شده است، غذای مار دایره های کوچک تو خالی است که با هر بار خوردن آن یک ستاره به طول مار اضافه می شود و علامت های شارپ بعنوان مانع هستند، اگر مار به آنها برخورد کند بازی تمام می شود.مکان غذا ها و مانع ها بصورت رندم و تصادفی قرار گرفته اند.

 

بازی مار

بازی مار

 

هم اکنون می توانید پروژه سورس کد بازی مار را به قیمت ۷۰۰۰تومان از سایت آسمان فایل دانلود کنید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir2 سوال مطرح شده + پرسیدن سوال

  • سلام ..ببخشید من هزینه پروژه اسنیک را دادم ولی برا من پروژه ای ارسال نشده…الآن باید چیکار کنم؟

    • سلام. پروژه سورس کد بازی مار به ایمیلتون ارسال شد.

برای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.