دانلود تحقیق رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه - آسمان فایل
مرداد
۲۶
۱۳۹۵

دانلود تحقیق رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه

اگر برای نوشتن پروژه دانشجویی خود با عنوان  رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه به دنبال یک مقاله باارزش می گردید و یا علاقمند به آشنایی بیشتر با موضوع  رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه می باشید ما به شما این مقاله را پیشنهاد می کنیم .با دانلود این مقاله شما یک فایل word دریافت می کنید که قابلیت ویرایش را داشته و می توانید به دلخواه خود آنرا ویرایش کرده و به راحتی  از مطالب آن برای پایان نامه و پروژه  خود استفاده کنید.

رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه

مشخصات فایل

عنوان :  رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۴۳
حجم فایل : ۱۳۳ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه می خوانید.

روش تحقيق:
دراين تحقيق چون مي خواهيم تأثير استرس شغلي را بر رضايت شغلي كاركنان مورد بررسي قرار دهيم، بنابراين مناسب ترين روش تحقيق، روش تحقيق توصيفي از نوع پيمايشي است.
تحقيق توصيفي شامل مجموعه اي از روشهايت كه هدف آنها توصيف كردن شرايط يا پديده هاي مورد بررسي است. اجراي تحقيق توصيفي مي توند صرفاً براي شناخت بيشتر شرايط موجود يا ياري دادن به فرايند تصميم گيري باشد. بيشتر تحقيقات علوم رفتاري را مي توان در زمره تحقيق توصيفي به شمار آورد ( سرمد و ديگران، ۱۳۸۳، ص۸۲).
 جامعه آماري:
با توجه به تعريف، يك حامعه آماري عبارتست از مجموعه اي از افراد يا واحدها كه داراي حداقل يك صفت مشترك باشند. معمولاً در هر پژوهش، جامعه آماري است كه پژوهشگر مايل است در باره صفت (صفات) متغيير واحدهاي آن به مطالعه بپردازد ( سرمد و ديگران، ۱۳۸۳،ص۱۷۷)
جامعه آماري پژوهش حاضر، كليه كاركنان اداره كل مالياتهاي غرب تهران است كه تعداد آنها ۴۶۸ نفر است.
 روش نمونه گيري:
براي نمونه گيري، بايد فهرست كاملي از افراد جامعه در دسترس باشد. اين فهرست چارچوب نمونه گيري ناميده مي شود. يكي از جنبه هاي مورد نظر درگزينش روش نمونه گيري، آن است كه چار چوب نمونه گيري در دسترس باشد. به طور كلي در پژوهشهاي علوم رفتاري متداولترين روشهاي نمونه گيري به شرح زير است:
۱- نمونه گيري تصادفي ساده ۲- نمونه گيري سيستماتيك ۳- نمونه گيري طبقه اي ۴-نمونه گيري خوشه اي ۵- نمونه گيري چند مرحله اي ( سرمد و ديگران، ۱۳۸۳،ص۱۸۰).
در اين پژوهش از روش نمونه گيري طبقه اي تصادفي استفاده شده است. يعني ابتدا كاركنان را بر اساس نوع شغل و با توجه به ميزان تعامل با اربات رجوع و همكاران ورؤسا، به دو طبقه كادر تشخيص و كادر پشتيباني تقسيم كرده و سپس از هر طبقه نمونه آماري را بطور تصادفي انتخاب كرده ايم. البته بديهي است كه چون تعداد كاركنان موجود در كادر تشخيص ماليات خيلي بيشتر از تعداد كاركنان موجود در كادر پشتيباني است، بنابراني اكثريت افراد حاضر در نمونه آماري را كاركنان بخش كادر تشخيص تشكيل دهند.
حجم نمونه:
براي محققي كه تصميم مي گيرد از نمونه گيري در يك سازمان بزرگ استفاده كند، بدست آوردن اندازه نمونه ايده ال كار ساده اي نيست. ولي اندازه واقعي نمونه بايد به اندازه كافي بزرگ باشد تا دو مشكل در دسترس نبودن كاركنان جامعه هدف را كه قرار است به پيمايش پاسخ دهند و، پايخ ندادن برخي پيمايش شعرندگان، تا حدي جبران شود. هنري( ۱۹۹۰) فرمولي ارائه مي كند كه اين دو مشكل را تصحيح مي كند. اين فرمول براي n تعديل شده (يعنيn ) چنين است:دراين فرمول n حداقل اندازه نمونه، e نسبت در دسترس نبودن و پاسخ ندادن برخي كاركنان و r نرخ پاسخ مورد انتظار است ( ادواردز و ديگران، ۱۹۹۷،ص۹۶).
اما در اين پژوهش، طبق نظر استاد گرامي، حجم نمونه n=30 انتخاب مي شود.
پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه از مطلب زیر دیدن فرمایید.
دانلود تحقیق بررسی عوامل مؤثر بر رضايت شغلی كاركنان سازمان مديريت و برنامه ريزی

بخشی از فهرست مطالب تحقیق رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

رضایت شغلی و آثار آن بر جامعههم اکنون می توانید تحقیق رضایت شغلی و آثار آن بر جامعه را به قیمت ۵۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.