دانلود تحقیق الماس شرق - آسمان فایل
مرداد
۲۷
۱۳۹۵

دانلود تحقیق الماس شرق

آیا مجتمع زیبا و دیدنی الماس شرق را می شناسید؟ اگر به مشهد مسافرت می کنید دیدن این ساختمان بزرگ و زیبا را از دست ندهید. ساخت این ساختمان عظیم در ماه مهر سال ۱۳۸۰ در مشهد ، خیابان خیام شمالی شروع شد. برای شناخت بیشتر این مجتمع زیبا در ادامه می توانید تحقیق الماس شرق را دانلود و مطالعه کنید.

الماس شرق

مشخصات فایل الماس شرق

عنوان: الماس شرق
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۲۹
حجم فایل:۲٫۶۷ مگابایت

خلاصه آنچه در  این تحقیق می خوانید.

در نمای خارجی این سازه از سنگ در سر در ورودی ها ونمای شیشه در دور تا دور سازه و هم چنین از نمای فلز در ستونها و جای جای سازه استفاده شده است.از نمای بایرامیکس هم برای پوشش بتنی بعضی از دیوار ها خارجی وستونها استفاده شده است.نمای گنبدی ترکیبی است از نمای فلزی پروفیل ها وورق های آلو مینیومی ونمای شیشه. در طراحی داخلی بیشتر از سنگ ونمای فلز ونور پردازی استفاده شده است.این سازه در هشت قطاع با زوایای متناوب ۴۰ و۵۰ به صورت بلوک های AوBوHو….وبلوک های مجزای Iکه هسته این سازه است اجرا شده است.مطابق پلان طبقه همکف,چهار بلوک E,G,C,A ورودی های فیلتر دار سازه الماس شرق هستند که با بازشو های اختصاصی دید به تمامی طبقات را میسر میسازند.این سازه دارای سه حلقه است رینگ کنار که خارجی ترین حلقه میباشد , کاملا تخت است و در دو طرف آن واحد های تجاری قرار دارد.
حلقه دوم به صورت یک رمپ یا شیب ۳ در صد است که امکان دسترسی به تمام طبقات را بدون نیاز به استفاده از پله وآسانسور و…فراهم میکند.در دو طرف این حلقه هم واحد های تجاری قرار دارند.
سومین رینگ که درونی ترین رینگ است قسمتی از بلوک Iمیباشد که امکان دسترسی افراد را به طبقات مختلف از طریق پله های فاصله دار و هم چنین رمپ برای معلولان را فراهم میکند.
ارتباط رینگ های کنار به طبقات بالا وپایین رینگ های وسط از طریق ۴ دستگاه کف متحرک (رمپ برقی)و۸ دستگاه اسانسور و رمپ بتنی وپله امکان پذیر شده است.
رینگ های وسط هم از طریق راهروها به رینگ درونی مرتبط میشوند.علاوه بر ۸ دستگاه آسانسور نفر بر,امکان حمل کالا از طریق ۴ آسانسور به ظرفیت ۲ تن فراهم شده است.همچنین ۲ آسانسور پانوراما در بلوک I قرار دارد که دید وسیعی از طبقات را دربرابر شما قرار میدهد.اسکلت سازه الماس شرق بدلیل سرعت اجرا ونبود سیستم های پیشرفته تکنولوژی بتن همچنین با در نظر گرفتن تغییرات احتمالی به صورت اسکلت فلزی اجرا شده است

فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

توضیحات کلی
۱)سقف تختی
۲)سقف گنبدی
الف)خرپای قوسی
ب)هسته مرکزی (عرقچین)
عملیات نصب خرپاها
پ)پوشش دهانه های بین خرپاها
تاسیسات مکانیکی

چند نمونه عکس از این تحقیق در پایین آمده است.

مجتمع تجاری

هم اکنون می توانید تحقیق الماس شرق را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.