بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان - آسمان فایل
فروردین
26
1395

بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان

دانلود پروژه بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان:

بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان

بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان

 

عنوان پروژه: بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان / نام سازمان: دانشگاه علوم پزشکی / مدیریت بررسی شونده: مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد، و پاسخگویی به شکایات دانشگاه

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحات: ۱۲

 

در پروژه بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان، سازمان مورد بررسی دانشگاه علوم پزشکی است و مدیریت بررسی شونده، مدیریت بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه است.

بخشی از مقدمه و فهرست مطالب پروژه بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان، را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

 

مقدمه:

امروزه اقدام به هر کاری قبل از انجام برنامه ریزی و بررسی مراحل و نتایج حاصل از آن اشتباهی بزرگ محسوب می شود. چرا که بیش از گذشته سیستمها بر یکدیگر تاثیر گذار و تاثیر پذیر شده و ارزش منابع محدود و در اختیار نیز افزایش یافته اند. این در حالی است که بواسطه پدید آمدن و اشاعه روشها وفن آوری های جدید، سطوح مدیریت در سازمانها در حال کاهش و ساختار های سازمانی در حال افقی تر شدن هستند. در گذشته کلیه برنامه ها و اطلاعات در اختیار مدیران ارشد قرار داشت و کارکنان تنها مجری دستورات بودند لیکن در یک سازمان مبتنی بر اطلاعات ، برنامه ها به صورت طبقه بندی شده و حاوی جزئیات و ارتباطات لازم در اختیار کلیه کارکنان قرار گرفته و هر شخص مسئول فعالیتها ی مربوط به خود می باشد. در چنین ساختاری تمایل به انجام فعالیتهای مقطعی در قالب پروژههای بزرگ و کوچک افزایش یافته و نتیجه آن استفاده بهینه از ظرفیت منابع و امکانات، حاکمیت نظم در امور، و دستیابی به اهداف در چارچوب هزینه و در محدوده زمانی از قبل تعیین شده می باشد.

 

فهرست مطالب:

ساختار کلی مدیریت(چارت سازمانی)

بازرسی

اداره ارزیابی عملکرد

پاسخگویی به شکایات

اداره دبیرخانه

چارت سازمانی

چارت عملیاتی

خروجی (استفاده کنندگان)

منابع سیستم اطلاعاتی و اعضای تشکیل دهنده

نقش  mis در منابع

روند عملیاتی یکی از ادارات

پایگاه داده

یک نمونه دیتابیس

نمونه پرس و جو

نمایی از دیتابیس

 

هم اکنون می توانید پروژه بررسی اجمالی سیستمهای اطلاعات مدیریت در سازمان را به قیمت ۱۲۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir1 سوال + پرسیدن سوال

  • ممنون عالی بود

برای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.