دانلود تحقیق اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن - آسمان فایل
مرداد
۲۷
۱۳۹۵

دانلود تحقیق اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن

اگر فضای زندگی کوچکی دارید و یا در چیدن وسایل خانه و مبلمان تان با مشکل مواجه هستید، یا می خواهید نهایت وسواس را در طراحی دکوراسیون منزل بکار برید، یا به دنبال سبکهای مهم در دکوراسیون اتاق نشیمن هستید، و چندین موضوع جالب دیگر  دانلود و مطالعه تحقیق اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن و امروزی را از دست ندهید.

اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن

مشخصات فایل

عنوان: اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن و امروزی
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۳۶
حجم فایل: ۷۸۸ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن و امروزی می خوانید.

معماری/نور و رنگ
رنگ ۳ بعد دارد:
۱-فام:مثلا قرمز یا آبی ۲-ارزش:درجه ی روشنی یا تاریکی در مقابل سفید و سیاه ۳-شدت:درجه ی خلوص یا اشباع در مقایسه با خاکستری همان رنگ
۱-نور گرم رنگهای گرم را تقویت و نور سرد رنگهای سرد را تقویت می کند.
۲-اگر نور ته رنگ خاصی داشته باشد آن رنگ را تقویت و رنگهای مکملش را خنثی می کند.
۳-رنگ های گرم و شدت های بالا فعال و تهیج کننده هستندو بر عکس رنگهای سردو شدت های پایین آرام بخش و متعادل هستند.
۴-ارزش های روشن تمایل به شاد بودن را می رسانند.ارزش های متوسط قابل تحملند و ارزش های تیره غم انگیز هستند.
۵-رنگهای درخشان و اشباع شده و دارای تضاد بالا جلب توجه می کنند.
۶-رنگهای سرد و عمیق جمع و جور به نظر می رسندو رنگهای گرم و روشن میل به توسعه دارند(می توان ابعاد ظاهری یک جسم را به این روش تغییر داد.
۷-ارزش های روشن/رنگهای سرد یا خاکستری هنگام محصور شدن در میان صفحه ای از فضا به نظر می رسد که از هم دور شده اند و فاصله ی آنها افزایش یافته.(از این طریق می توان ابعاد ظاهری سقف یا یکی از ابعاد دیگر فضا را کاهش داد)
۸-نواحی بزرگ خنثی را با نواحی کوچکتر دارای شدت قوی تر متعادل کنید.
۹-ارزش های روشن تمایل به عقب کشیدن دارند.ارزش های تیره میل به پیشروی.این خصوصیت می تواند درک ما را از ابعاد فضایی متغییر کند.

نور طبیعی در معماری و معماری داخلی
از دید همگان نور”جزء اساسی و ضروری در ساختمان است. که کار آن روشن کردن فضا به منظور قابل رویت ساختن آن است.در هنر ساختمان سازیی یا به عبارتی معماری نور یکی از اجزایی است که کنار عناصرو مفاهیم دیگر از قبیل ساختار” نظم فضایی “مصالح” رنگ و…. مطرح می شود و در طراحی به عنوان یک عنصر مجزا باید نقش خود را ایفاکند. ولی واقعیت این است که در بسیاری از موارد در ساختمان سازیو معماری های داخلی به نور بیشتر از یک عامل روشن کننده که باعث کاهش مصرف نور مصنوعی و در نتیجه کاهش مصرف برق !

فهرست مطالب تحقیق اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن و امروزی در پایین آمده است.

چیدمان مبل در اتاق نشیمن

هم اکنون می توانید تحقیق اصول کلی چیدن وسایل در خانه های مدرن و امروزی را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.