دانلود تحقیق بتن سبک کفی یا CLC - آسمان فایل
مرداد
۲۸
۱۳۹۵

دانلود تحقیق بتن سبک کفی یا CLC

اگر به دنبال پروژه ای جذاب و با ارزش با موضوع بتن سبک کفی یا CLC هستید و یا علاقمند به دریافت اطلاعات مفید و بیشتر در مورد بتن سبک کفی یا CLC  می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید.این فایل با فرمت word میباشد که قابل ویرایش است و شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود استفاده کنید.

بتن سبک کفی یا CLC

مشخصات فایل بتن سبک کفی یا CLC

عنوان : بتن سبک کفی یا CLC
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۷
حجم فایل : ۷۳۰ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق بتن سبک کفی یا CLC می خوانید.

بتن سبک کفی یکی از کاراترین و متداول ترین مصالح ساختمانی است که با رعایت اصول فنی می توان آنرا برای انواع پروژه های ساختمانی تولید و مصرف نمود. پس از اختراع آن در کشور سوئد در اواخر جنگ جهانی دوم امروزه در تمام کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
بتن فوم در گذشته در ایران نیز مورد استفاده قرار گرفته و هم اکنون نیز تا حدودی تولید و مصرف می شود و حتی یکی از شرکت های آلمانی که از پایه گذاران این صنعت به شمار می رود، سال پیش غرفه ای در نمایشگاه بین المللی مصالح ایران دایر نمود.
علاوه بر داشتن مزایای بتن معمولی ، ویژگی خاص آن وزن مخصوص کم و مقاومت فشاری مطلوب می باشد. به لحاظ کاهش بار مرده ساختمان موجب صرفه جوئی عمده در وزن اسکلت سازه ، حجم خاکبرداری وبتن مصرفی در فونداسیون و تقلیل بارهای زلزله و غیره شده و باعث می شود که قیمت کل تمام شده ساختمان تا مرحله سفت کاری به مراتب کمتر از روش های مرسوم فعلی در ایران شود.
برای استفاده بهینه از این محصول ابتدا وزن مخصوص و مقاومت فشاری آن برای کاربردهای مورد نظر در پروژه تعریف می شودو بر مبنای آن طرح اختلاط لازم و افزودنی های مورد نیاز بر طبق دستورالعمل ها و تجربیات قبلی تولید و استانداردهای کشورهای آلمان(DIN) انگلستان( (BSI آمریکا(ASTM) و غیره ارائه می شودبرای حصول اطمینان کامل از محصول تولید شده نهایتاً با ساختن نمونه ها و آزمایش های مقاومت مصالح کلیه اطلاعات فنی لازم، قبل از اجرا به دست می آید.

توضیحات کلی:
مناسب ترین بتن کفی از ترکیب ملات ماسه سیمان و ماده کف ساز با پایه پروتئینی حیوانی تولید می شود. با تنظیم طرح اختلاط و مقدار کف موجود در مخلوط میتوان این نوع بتن را در چگالی های مختلف و با راندمان زیاد تولید نمود. بدیهی است که خواص فیزیکی – مکانیکی بتن تولید شده تابع چگالی آن می باشد.
قطر معمول دانه بندی ماسه بین ۰ تا۲ میلی متر برای چگالی های کم و ۰ تا ۴ میلی متر برای چگالی ها ی زیلد می باشد.
در تمام موارد قطر ماسه از ۰ تا ۲۵۰ میکرون(۰٫۲۵ میلی متر) باید کنترل شده و از ۲۰ در صد وزن کل ماسه در طرح اختلاط تجاوز نکند.
بدین ترتیب می توان ، بدون احتیاج به فضای زیاد برای ذخیره انواع دانه بندی های ماسه ، طرح اختلاط بتن کفی را دقیقاً بر حسب نیازهای پروژه طراحی نمود.
علاوه بر مخلوط  پایه که شامل ماسه، سیمان و کف است  مقاومت فشاری بتن تولید شده را می توان به کمک افزودنی ها به نحو بارزی افزایش داد.برای اکثر موارد استفاده ساختمانی و ساخت قطعات، چگالی حدود Kg/m 1800-700 تکافو می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.
دانلود پروژه بتن سبک هوادار در ساختمان سازی
دانلود تحقیق بررسی عوامل مؤثر بر کیفیت بتن
دانلود تحقیق بتن سبک

هم اکنون می توانید تحقیق بتن سبک کفی یا CLC را به قیمت ۲۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.