دانلود تحقیق سازه های ماکارونی - آسمان فایل
مرداد
۲۸
۱۳۹۵

دانلود تحقیق سازه های ماکارونی

یکی از مسابقاتی که معمولاً در دانشگاههای فنی و مهندسی انجام می شود مسابقات سازه‌های ماکارونی است. در این سازه  همان طور که از اسمش پیداست از ماکارونی و چسب استفاده می شود. در این مسابقات هر سازه ای که بار بیشتری تحمل کند به عنوان برنده اعلام می گردد. در ادامه می توانید تحقیق سازه های ماکارونی را دانلود کنید.

سازه های ماکارونی

مشخصات فایل

عنوان: سازه های ماکارونی
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۱۸
حجم فایل: ۱۸۷ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق سازه های ماکارونی می خوانید.

چگونه ركورد را پيش بيني نماييم ؟
ابتدا بايد با آزمايش هاي ساده و ابتكاري حداكثر مقاومت كششي‌ ، مقاومت فشاري ( براي طول مشخص ) ، مقاومت خمشي ، مقاومت برشي را براي ماكاروني مورد استفاده بدست آوريم ، سپس سازه مورد نظر خود را تحت حداكثر بار پيش بيني شده تحليل كنيم ، اگر نيروهاي كششي ، فشاري ، خمشي و برشي ناشي از تحليل از مقاومت هاي بدست آمده در آزمايش بيشتر باشد ، آن سازه فرو خواهد ريخت .
تحليل را براي بارهاي مختلف انجام مي دهيم ، آن باري كه نيروهاي بدست آمده از آن در اعضاء ناشي از تحليل ، بيشترين نزديكي را به حداكثر مقاومت هاي بدست آمده از آزمايش داشته باشد ، ركورد تئوريك خواهد بود .
به علت وجود خطا در ساخت و يا ديگر خطاهاي ممكن بايد ركورد تئوريك بدست آمده را در يك ضريب اطمينان ( مثلا .۷۵ – با توجه به نظر طراح ) ضرب كرد ، تا ركورد عملي بدست آيد با اين كار شما مي توانيد قبل از اينكه سازه مورد نظر را بارگذاري كنيد ، حداكثر ركورد آن را حدس بزنيد .
در تاریخ ۲۶ آذر مسابقات سازه ماکارونی در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.معرفي سازه ماكاروني سازه هاي ماكاروني به سازه هايي اطلاق مي شود ، كه مصالح استفاده شده در آنها تنها ماكاروني و چسب مي باشد . اين سازه ها در مقياس كوچكتر نسبت به سازه هاي واقعي طراحي و توسط ماكاروني و چسب ساخته مي شوند و پس از ساخت مورد بارگذاري قرار مي گيرند . در واقع اين سازه ها به عنوان ماكت ساخته نمي شوند و سازه اي كه بار بيشتري را تحمل مي كند ، موفق تر خواهد بود . پل ( تحت بارگذاري يكنواخت ، متمركز و متحرك ) ، Towercrain ، انواع قاب هاي ساختماني و ستون هاي فشاري از جمله رايج ترين سازه هاي ماكاروني مي باشند . هر ساله در اين راستا مسابقات بزرگي در دانشگاه هاي معتبر دنيا بين دانشجويان رشته مهندسي عمران برگزار مي گردد.

فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

اطلاعاتی در مورد سازه های ماکارونی
سازه های ماکارونی
هدف از استفاده از ماكاروني به عنوان عنصر سازه اي
اهداف كلي طرح
بخش دوم
سازه هاي فشاري
پل با بار متمركز
پل با بار گسترده
پل با بار متحرك
تكنيك هاي ساخت سازه ماكاروني
چسب
۱- اتصال مفصلي
۲-اتصال صلب
چگونه ركورد را پيش بيني نماييم؟

هم اکنون می توانید تحقیق سازه های ماکارونی را به قیمت ۳۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.