پرورش قارچ - آسمان فایل
اردیبهشت
۶
۱۳۹۵

پرورش قارچ

دانلود پروژه پرورش قارچ:

پرورش قارچ

پرورش قارچ

 

عنوان پروژه : پرورش قارچ

فرمت فایل: pdf

تعدا صفحات: ۱۹

 

مقدمه و فهرست مطالب پروژه پرورش قارچ را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

 

مقدمه:

از نظر تاریخچه، پرورش قارچ در هاله ای از ابهام به سر برده . قبلا از قارچ ها به عنوان مواد توهم زا در فالگیری استفاده میکردند و قارچ را گوشت خدا می نامند. ولی بدون شک معلوم شده است که قارچ برنج که در چین تقریبا از ۲۰۰۰ سال قبل با ساده ترین روش و الهام از طبیعت بروی چوب درختان کشت می شده است و تکنولوژی روش کاشت این قارچ ها جزئ هنرهای خیلی قدیمی و محرمانه ی این سرزمین ها بوده است. فقط تاریخ مشخص در پرورش قارچ دکمه ای بدست آمده است که طبق آن کاشت این قارچ در حدود ۷۰۰ سال قبل از میلاد در حومه ی پاریس بوسیله ی یک باغبان ناشناس فرانسوی صورت گرفت. کشت قارچ در گلخانه ها برای اولین بار در حدود سال ۱۷۵۴ در سوئد ابداع شد و سپس به انگلستان و سایر نقاط اروپا گسترش یافت. در سال ۱۹۰۱ در ایالت متحده ی آمریکا ، سالنهای استاندارد پرورش قارچ ساخته شد. توسعه تجربه ی تکنولوژی، از یک سو و یاری جستن از دانشمندان از سوی دیگر زمینه ی بوجود آمدن ایزوله های خالص – در نهایت تهیه ی بذر خالص – امکان تولید صنعتی قارچ را در سطح وسیع فراهم آورد و در انستیتو پاستور فرانسه ، روش های علمی کشت و جوانه زدن اسپور و تولید آسان در شرایط تبدیل ابداع نمودند و تا سال ۱۹۰۵ به صورت یک راز در اختیار انستیتوپاستور باقی ماند.

فهرست مطالب:

کلیات

بررسی اقتصادی

بررسی فنی

بررسی مالی

محاسبات و هزینه های تولید

 

هم اکنون می توانید پروژه پروش قارچ را به قیمت ۴۷۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.