دانلود تحقیق دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی - آسمان فایل
مرداد
۳۰
۱۳۹۵

دانلود تحقیق دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی

در مورد ویژگیهای مشارکت مدنی چه می دانید؟یا با بندها و تبصره های قانونی این حوضه آشنایی دارید؟در مورد مشاركت مدني بخشهاي صنعت، معدن، كشاورزي و خدماتي در واحدهاي موجود، مشاركت مدني در امر بازرگاني، نحوه انعقاد و فسخ قرارداد آگاهی دارید؟با دانلود و مطالعه تحقیق دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی پاسخ سؤالات خود را بیابید.
دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی

مشخصات فایل

عنوان: دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۶۶
حجم فایل: ۲۳۳ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی می خوانید.

تبصره ۱- واريز سهم‌الشركه شركاء (صندوق و شريك) طبق قرارداد مي تواند دفعتاً واحده يا بسته به مورد به دفعات به نسبت توافق شده (درصد سهم صندوق و سهم شريك) صورت پذيرد.

تبصره ۲- پرداخت از حساب مشترك مشاركت مدني جهت انجام امور مشاركت مي تواند دفعتاً واحده يا به دفعات صورت پذيرد.

تبصره ۳- واگذاري تدريجي سهم‌الشركه صندوق بصورت اقساطي و يا واريز نقدي ماحصل مشاركت دفعتاً واحده يا به دفعات مجاز مي باشد.

۶- در مشاركت مدني نحوه تسويه مشاركت مي بايست بشرح زير مشخص گردد:
الف- در صورت مجاز بودن واگذاري نسيه سهم‌الشركه صندوق، قرارداد مشاركت منعقده بايد مبين اين امر باشد.
ب- در صورت عدم تمايل صندوق به فروش اقساطي سهم‌الشركه خود طبق قرارداد منعقده، لازم است شريك نسبت به تسويه كامل مشاركت مدني طبق قرارداد از محل منابع مالي خود اقدام نمايد.
ج- در مشاركت مدني بازرگاني در صورت عدم فروش تمام يا قسمتي از كالاي مورد مشاركت شريك مكلف است باقيمانده كالاي مورد مشاركت را طبق قرارداد از محل منابع مالي خود به قيمت توافق شده خريداري نمايد.
۷- حداكثر مدت مشاركت مدني يكسال تعيين مي گردد كه طبق نظر صندوق تا ۶ ماه قابل تمديد مي باشد.
تبصره: در مشاركت مدني براي امور طرحهاي صنعتي، معدني، كشاورزي، احداث مسكن و ساختمان و همچنين براي امور طرحهاي جديد خدماتي حداكثر مدت ۳ سال تعيين مي‌گردد.
۸- فروش اقساطي سهم‌الشركه صندوق در مشاركتهاي مدني صنعتي، معدني، كشاورزي و احداث ساختمان (واحدهاي توليدي، خدماتي و بازرگاني) و همچنين طرحهاي جديد خدماتي پس از تحقق موضوع مشاركت مجاز مي باشد.

تبصره ۱: فروش اقساطي سهم‌الشركه صندوق در بخش مسكن مجاز نمي باشد.

تبصره ۲: فروش اقساطي سهم‌الشركه صندوق در بخش بازرگاني و خدمات (بجز طرحهاي جديد خدماتي) مجاز نمي باشد.
۹- در مشاركت مدني كليه هزينه هاي اجراي موضوع مشاركت طبق قرارداد مي‌تواند از محل سرمايه مشاركت تامين گردد.

كاربرد تسهيلات مشاركت مدني در بخشهاي مختلف اقتصادی

مشاركت مدني در تامين منابع مورد نياز جهت احداث و تكميل مجتمعهاي مسكوني (بخش مسكن)، بيمارستانها، مراكز تفريحي، فرهنگي، ورزشي، هتلها، رستوران، مجتمع اداري، اتوسرويسها و… (بخش خدمات) و تامين مواد اوليه كارخانجات توليدي و احداث ساختمانها، تاسيسات و ماشين آلات طرحهاي توليدي، كشاورزي، صنعت، معدن (بخش توليد) و تامين منابع بخش بازرگاني بصورت مشاركت بازرگاني داخلي و خارجي بمنظور خريد و فروش كالا مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

 فهرست مطالب تحقیق دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی در پایین آمده است.

دستورالعمل حسابداریهم اکنون می توانید تحقیق دستورالعمل اجرائی عقد مشاركت مدنی را به قیمت ۵۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.