دانلود تحقیق تجارت الكترونيكی - آسمان فایل
شهریور
۱
۱۳۹۵

دانلود تحقیق تجارت الكترونيكی

اگر به دنبال مطالبی کامل و مفید و با ارزش در مورد تجارت الكترونيكی هستید و یا علاقمند به آشنایی بیشتر با تجارت الكترونيكی می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد که  شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود استفاده کنید.

تجارت الكترونيكی

مشخصات فایل تجارت الكترونيكی

عنوان : تجارت الكترونيكی
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۰
حجم فایل : ۷۲ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق تجارت الكترونيكی می خوانید.

تعريف تجارت الكترونيكي(e- commerce)
تجارت الكترونيكي جابه جايي همه داده هاي بازرگاني ميان خريدار، فروشنده و ديگر سازمانها به كمك فناوري اطلاعات است.

تفاوت كسب و كارالكترونيكي و تجارت الكترونيكي
كسب و كار الكترونيكي همان تجارت الكترونيكي است. با اين تفاوت كه فرآيندهاي داخلي، از قبيل توليد، مديريت انبار، توسعه محصول، مديريت ريسك، مديريت سرمايه، مديريت دانش و منابع انساني هم در كسب در كار الكترونيكي پوشش داده مي‌شوند.

سيستم‌هاي اطلاعاتي بازاريابي
سيستمهاي اطلاعاتي بازاريابي تكنولوژي اطلاعات را براي حمايت از اجزاء اصلي وظيفه بازاريابي به كار مي‌گيرد.وظيفه تجاري بازاريابي شامل برنامه‌ريزي، تبليغات و فروش كالاهاي موجود در بازارهاي موجود و توسعه توليدات جديد و بازارهاي جديد براي جذب بهتر مشتريان موجود و مشتريان بالقوه است.

مديريت روابط با مشتري
از CRM براي شناخت دقيق‌تر مشتريها و ترسيم شفاف‌تر ارتباط با مشتري استفاده مي‌شود. مفاهيمCRM يا مديريت ارتباط با مشتري جديد نيست. امروزه براساس همين مفاهيم چگونگي كار و ارتباط با مشتريها در درازمدت را جهت كسب و سودآرويهاي بيشتر فرا مي‌گيرند. شركتها براي انجام اين مهم سرمايه گذاي وسيعي را پذيرفته و هزينه مي‌‌كنند. مشتري به خدماتي كه دريافت مي‌كند آگاه است و براساس تجارب و اطلاعات خود با پول و موجوديش آن را انتخاب مي‌كند.

روشهاي تبليغات و بازاريابي در اينترنت
پس از طراحي سايت تجاري بايستي با مراحل زير سايت را در اينترنت فعال كنيد تا برنامه هاي تبليغات و بازاريابي در اينترنت موثر و نتيجه بخش گردند. انتخاب يك نام به عنوان آدرس سايت و ثبت آن در اينترنت ارسال فايل طراحي شده سايت با فرمت HTML  همراه با مشخصات نام ثبت شده به مكاني كه به عنوان يك پايگاه (Server) اينترنتي فعال است.

تبليغ با استفاده ازبنر (Banner)
وقتي به سايتهاي پر بيننده رجوع مي كنيد، كادرهاي تبليغي فراواني رامشاهده مي‌كنيد كه با روشهاي جذاب بيننده‌هاي سايت را وادار به تاييد علامت ماوس روي آنها مي‌كنند. اين كادرهاي تبليغي را بنر مي گويند.

سيستمهاي اطلاعاتي توليد
سيستمهاي اطلاعاتي توليد از بخش توليد و عمليات كه شامل وظايف مربوط به فرايندهاي توليد كالا ها و خدمات است حمايت مي كنند.

برنامه ريزي مواد مورد نياز (MRP)
برنامه‌ريزي  مواد مورد نياز روشي است كه با يك پيش بيني براي تقاضاي محصول ساخته شده شروع مي شود و وابستگي تقاضا را به (۱) انواع اجزاء مورد نياز، مواد، قطعات و …  )، (۲) نيازهاي كمي دقيق و (۳) زمانبندي سفارشات جهت تامين يك برنامة توليد، تعيين مي‌كند.

سيستمهاي اطلاعاتي منابع انساني (HRM)
هدايت و مديريت نيروي انساني از حساس‌ترين و موثرترين وظايف مديران سازمانها و موسسات اقتصادي قلمداد مي‌شود. از اين روي، داشتن اطلاعات به موقع از آخرين وضعيت كاركنان مي‌تواند به هدايت و بهبود وضعيت نيروي انساني سازمانهاي يادشده ياري رساند.

مديريت منابع انساني و اينترنت (HRM and the Internet)
اينترنت يك نيروي اساسي براي تغيير در مديريت منابع انساني است. براي مثال سيستمهاي HRM در خط به انتخاب و استخدام كاركنان از طريق سايتهاي شبكه‌اي كمك مي‌كند.

فهرست مطالب تحقیق تجارت الكترونيكی را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

تعريف تجارت الكترونيكي
تفاوت كسب و كارالكترونيكي و تجارت الكترونيكي
سيستم‌هاي اطلاعاتي بازاريابي
مديريت روابط با مشتري
روشهاي تبليغات و بازاريابي در اينترنت
تبليغ با استفاده ازبنر (Banner)
سيستمهاي اطلاعاتي توليد
برنامه ريزي مواد مورد نياز (MRP)
سيستمهاي اطلاعاتي منابع انساني (HRM)
مديريت منابع انساني و اينترنت (HRM and the Internet)
مديريت منابع انساني و اينترانت
سيستم‌هاي اطلاعاتي حسابداري
سيستم هاي متقابل سازمان
معماري كاربردهاي سازمان
انسجام كاربردهاي سازمان
سيستمها‌ي TPS

هم اکنون می توانید تحقیق تجارت الكترونيكی را به قیمت ۳۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.