دانلود گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته - آسمان فایل
شهریور
۲
۱۳۹۵

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته

اگر در جستجوی مطالبی خوب و مفید در مورد گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته هستید و یا برای  آشنايی بیشتر با گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد که  شما براحتی میتوانید آنرا در تحقیق مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته

مشخصات فایل گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته

عنوان : گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۶
حجم فایل : ۱۱۷ کیلوبایت

خلاصه آنچه در گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته می خوانید.

این بخشی از گزارش کارآموزی است که فرد  کار آموز مدتی به شرکت مربوط به رشته ی تحصیلی خود می رود و آن شغل را آموزش می بیند. و گزارشات مربوط به کار خود را یادداشت کرده و به صورت گزارش کارآموزی به استاد خود تحویل می دهد.
شايد اين سيستم را بتوان مكمل مانيتورينگ اماكن مختلف صنعتي مانند خطوط توليد (كامپيوتري) عنوان نمود. براي مثال در پروژه گل گهر كرمان درمحل پروژه دوربينها نصب شده و مديران شركت براي كنترل معدن و روند استخراج با نصب سيستم ارسال تصوير از طريق خطوط تلفن محل پروژه را در تهران كنترل مي كنند و يا اينكه در نيروي انتظامي نصب دوربين در كلانتري ها و … فرماندهي نيرو نظارتي كامل به كل نيروها و اماكن مختلف دارد و يا در حرم مطهر امام رضا (ع) كليه صحن‌ها، رواقها، توسط اين سيستم نظارت مي گردد و … در خاتمه مي خواهم پيشنهادي را ارائه كنم البته در اينكه اين پيشنهاد بلند پروازانه است و اينكه احتياج به بودجه و سخت افزار… است هيچ شكي نيست اما با توجه به اينكه هم اكنون اين كار در بعضي از دانشگاههاي پيشرفته دنيا عملي شده اين كار در ايران نيز قابل اجراست. اينكار چند مزيت دارد.
– كم شدن هزينه خريد، اداره و نگهداري ساختمانهاي بزرگ
– ارائه درس توسط استاد يكبار در هر روز با پخش درس بر روي شبكه دانشگاه
– صرف بقيه وقت استاد به پاسخ سوالات دانشجويان از طريق كامپيوتر
– كم كردن هزينه و سختي رفت و آمد
– آزاد شدن وقت اساتيد جهت مطالعه بيشتر
– نظارت بر نحوه ارائه دروس و توانايي علمي اساتيد
البته مطالبي كه گفته شده بسيار خام و بررسي نشده است كه احتياج به كار كارشناسي دارد ولي از جنبه عملي بودن آن بايد گفت كه اين كار صد در صد قابل اجراست زيرا در حال حاضر دانشگاه MIT و چندين دانشگاه ديگر به اين كار اقدام نموده اند.

هم اکنون می توانید تحقیق گزارش کارآموزی در شرکت دوربین های مداربسته را به قیمت ۳۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.