دانلود تحقیق تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر - آسمان فایل
شهریور
۲
۱۳۹۵

دانلود تحقیق تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر

اگر ما قبلا بر روی یک قطعه از یک ترانزیستور استفاده می کردیم اکنون با پیشرفت سریع علم الکترونیک و دیجیتال می توانیم بر روی همان قطعه بیشتر از صد میلیون ترانزیستور جای دهیم. این پیشرفت منجربه ساخت میکروپروسسورهاو قطعات دیجیتالی شده است. در ادامه می توانید تحقیق تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر را مطالعه و دانلود کنید.

تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر

مشخصات فایل تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر

عنوان: تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۲۶
حجم فایل: ۹۷ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر می خوانید.

تاريخچه مختصری از 8055

تصوير ديكدر ۴*۱۶ :
در اين ديكدر يك كد بايندي ديگر شده و هر لحظه يكي از خروجي ها اكتيو مي شود. پايه هاي اين توانا ساز اين تراشه مي باشند كه اكتيو هستند. خروجي هاي اين قطعه نيز اكتيو مي باشند و به هنگام انتخاب شده هر خروجي، آن خروجي از به نزول پيدا مي كند.

تصوير ديكدر ۲*۴ :
اين ديكدر همانند ديكدر است كه در اين ديكدر فقط دو خط آدرس ار خروجي وجود دارد. تواناساز اين و خروجي آن نيز همانند مالتي پلكسر بالا اكتيو مي باشد.

تصوير LATCH:
اين قطعه يك قفل كنندة اطلاعات مي باشد. كه با فرمان به پاية (مي توان خروجي) هر خروجي كه قبلاً در اين قطعه قفل شده باشد، در خروجي ظاهر مي شود.
قفل كردن اطلاعت توسط پاية مي باشد و هنگاميكه از سطح به مي رود خروجي همان ورودي شده و ۸ بيت ورودي قفل مي شود.

تٍصوير ترانزيستور:
اين ترانزيستور ميباشد و آن بين تا است. ماكزيمم جرياني كه مي تواند از آن عبور كند، برابر مي باشد.

تصوير گيت NOT :
اين يك آي سي با شمارة ۷۴۰۴ ميباشد كه شامل ۱۶ عدد گيت در داخل آن است .

رگولاتور ۷۸۰۵ :
يك رگولاتور ولتاژ است كه ولتاژ نوسان دار را به ولتاژ گوشه ولت تبديل كرده كه از اين ولتاژ گوله شده براي تغذية هاي ديجيتالي و ميكروكنترلر بكار مي رود. ماكزيمم جريان خروجي اين رگولاتور ۱ آمپر مي باشد.

سخت افزار مدار:
در اين قسمت به تحليل سخت افزارل دستگاه مي پردازيم. از دو ديكدر و يك ديكدر براي انتخاب كردن سطرها استفاده شده است. كه مجموعاً مي توان سطر را انتخاب كرد.
براي انتخاب ستون ها از استفاده مي شود كه ورودي ديتا در تمام ها با هم موازي اند و آنها توسط يك ديكدر استفاده شده است.

تاريخچه مختصري از ۸۰۵۵
در سال ۱۹۸۱ شركت ميكروكنترلري به نام ۸۰۵۵ را معرفي كرد. ۸۰۵۵ عضو ديگري از خانواده ۸۰۵۱ است كه اين ميكروكنترلر داراي ۲۵۶ بايت ، ۲۰ بايت ، ۲ تايمر، يكي يورت موازي (هر يك ۸ بيت) بود كه همة آنها در يك تراشه تعبيه شده بودند. زماني به آن سيسم دريك تراشه مي گفتند. ۸۰۵۵ يك پروسسور ۸ بيتي است. يعني هر بار مي تواند فقط روي ۸ بيت داده كار كند. داده هاي بزرگتر از ۸ بيت بايد به قطعات ۸ بيتي بشكنند و سپس بوسيله پردازش شوند.

دستور Mov :
در واقع دستور داده را از يك مكان به مكان ديگر چك مي كند.
اين دستور به فرمان مي دهد تا ؟ مبدأ را به ؟ مقصد انتقال دهد. در واقع چك) دهد. مثلاً محتواي ثبات را در ثبات چك مي نمايد. پس از اجراي اين دستور، ثبات همان مقدار ثبات را دارد.
براي بازكردن يك ثبات با يك مقدار بايد از پيشوند استفاده شود. در غير اينصورت بدان معني است كه از يك حافظه بار مي شود.

دستور ADD :
دستور به فرمان مي دهد تا بايت مبدأ را با ثبات جمع و نتيجه را در ثبات قرار دهد.

DB (تعريف بايت)
رهنمون پرمصرف ترين رهنمون بكار رفته در اسمپلراس است كه از آن براي تعريف داده ۸ بيتي استفاده مي شود. رهنمون تنها رهنموني است كه مي تواند براي تعريف اسكي رشته بزرگتر از دو كاراكتر بكار رود. بنابراين براي همه تعاريف داده، اسكي قابل استفاده است.

ORG (شروع)
رهنمون براي مشخص كردن آدرس آغاز برنامه است.

EGU (برابر با)
اين رهنمون براي تعريف مقدار ثابت بدون اشغال مكاني از حافظه بكار مي رود.

END (رهنمون)
اين دستور انتهای كابل مبدأ را براي اسمبلر مشخص مي كند. رهنمون آخرين خط يك برنامه است.

هم اکنون می توانید تحقیق تابلو نویسنده با استفاده از میکروکنترلر را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.