دانلود تحقیق اعضای کششی در قابهای فلزی - آسمان فایل
شهریور
۲
۱۳۹۵

دانلود تحقیق اعضای کششی در قابهای فلزی

آیا در مورد اعضای کششی در قابهای فلزی چیزی می دانید؟ اعضای کششی به عنوان باربند در ساختمان های چند طبقه استفاده می شوند برای تحمل بارهایی که در اثر باد و زلزله و غیره بوجود می آیند. ضوابط طراحی اعضای كششی،انواع مهاربند، نحوه محاسبه بادبندها و غیره موضوعهای مورد بحث در این تحقیق هستند. دانلود این تحقیق را فراموش نکنید.

اعضای کششی در قابهای فلزی

مشخصات فایل

عنوان: اعضای کششی در قابهای فلزی
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۲۳
حجم فایل: ۸۰۳ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق اعضای کششی در قابهای فلزی می خوانید.

ضوابط طراحی اعضای كششی
طراحی کردن اعضای کششی در مهندسی سازه یکی از آسان ترین مسائل است زیر در فقط مقاومت به عنوان عامل اصلی طراحی در طراحی کردن اعضای کششی مطرح است. در یک سازه فولادی برای طراحی یک عضو کشش باید سازه ای را که می خواهیم، به وسیله روشهای معمول علم مکانیک سازه ها تحلیل شود و نیروی داخلی عضو (T)نیز تعیین شود.
آئین نامه AISC و مقررات ملی ساختمان کشور ما برای طراحی اعضای کششی بدین صورت است: T نیروی کششی عضو می باشد که باید بوسیله تحلیل سازه بخاطر بارهایی که وجود دارد تعیین می شود.
Ag سطح مقطع كل عضو تحت كشش است سوراخها در نظر گرفتن نمی شود. Fy تنش تسليم فولاد است و Fu تنش نهايي فولاد می باشد. Ae سطح مقطع خالص مؤثر عضو كششي است كه بوسیله رابطه پایین حساب مي گردد:
Ae = Ct An
Ct ضريب كاهشي است و به نوع مقطع سوراخدار و شیوه آرايش و نوع سوراخها بستگی دارد که در بخش دهم مقررات ملي ساختمانی ايران آورده شده است. سطح مقطع خالص عضو كششی سوراخدار An  است و با توجه به كاهش مناسب سطح مقطع سوراخ يا سوراخها از مقطع كل بدست مي آيد.

فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

مقدمه
ضوابط طراحي اعضاي كششي
كنترل لاغري در اعضاي كششی
انواع مهاربند
الف- فاب هاي با مهاربندي بدون خروج از مركز(CBF)
ب- قاب هاي با مهاربندي خارج از مركز(EBF)
نحوه محاسبه بادبندها
محاسبه بادبندهاي ۸ شكل
محاسبه بادبندهاي زانويي
محاسبه بادبندهاي X شكل (ضربدری)

دانلود و مطالعه تحقیق بررسی تغییر مکان نسبی سازه های بلند فلزی با تغییر سسیستم مهاربندی در ارتفاع نیز پیشنهاد می شود.

هم اکنون می توانید تحقیق اعضای کششی در قابهای فلزی را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.