دانلود تحقیق شرکت آچاچی - آسمان فایل
شهریور
۲
۱۳۹۵

دانلود تحقیق شرکت آچاچی

اگر در جستجوی مطالبی کامل و مفید در مورد شرکت آچاچی هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با شرکت آچاچی می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد و شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود از آن  استفاده نمایید.

شرکت آچاچی

مشخصات  فایل شرکت آچاچی

عنوان : شرکت آچاچی
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۵
حجم فایل :۸۲ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق شرکت آچاچی می خوانید.

مقايسه كالاي شركت آچاچي با شركت هاي داخلي هم سطح و بزرگ و خارجي :
شركت آچاچي با توجه به اينكه هنوز سيستم آن كاملا مكانيزه نشده است و از نظر اداري از قبيل حسابداري و فرم هاي مخصوص و كليه ضوابط اداري ضعيف بوده ولي باشركت هاي هم سطح مثل قافلانكوه و شهدشكر وآي سودا و فرمند رقابت قابل ملاحظه اي را دارد و بيشترين اتكاء به مدير عامل شركت است كه از نظر تحصيلات بسيار پايين بوده لذا تجربه كاري بسيار بالايي دارد در اين زمينه و اطلاعات عمومي وسيعي كسب كرده ولي همچنين تلاش خود را پي گيري مي كند اما از نظر رابت با شركت هاي بزرگ همچون مينود آناتا و … و ساير شركت هاي قوي ضعيفت مي باشد چاكه شركت هاي مذكور را از نظر دستگاهي و از نظر مالي بسيار  در سطح بالايي قرار دارند و اولين هدف شركت آچاچي رسيدن به اين درجات و درجات بالاتري است و شركت هاي خارجي كه قابل مقياس با شركت هاي ايراني نيستند زيرا كه بسيار صنعتي و مكانيزه عمل مي كنند و سطح كيفيت آنها بسيار بالا تر است .

محصولات توليدي و كد گذاري آنها :
محصولات توليدي اين شركت شامل مي شود :
۱-انواع شكلات ( مغزدار – كاكائو )
۲-اواع ژله ( شركي – ميوه اي )
۳-باسلق لقمه اي
۴-سوهان عسلي
۵-نخود چي
همه محصولات تتوليد شده توسط كدهايي مشخص مي شوند كه اين شركت كدهايي را كه استفاده مي كند به اين طريق است كه شماره اي را مبنا قرار داده (۱۰۱) و اعداد بعدي را طبق نوبت توليد در ماه كد گذاري مي كنند مانند ( ۶-۲-۱۰۱ ) كه اين روش توافقي به دست آمده و به كار مي گيرند و مواد اوليه در اينجا در بعضي اوقات مستقيم است مانند خريد گردو از كشاورزان و در محصولاتي كه نمي توانند چنين كاري را كنند از عمده فروش هاي بازار خريداري مي نمايند و اجناس خريداري شده بايد از محلي باشد كه تاييد وزارت بازرگاني و بهداشت باشد و مواد خريداري شده غالبا مايحتاج مصرفي هر هفته مي باشد چون در مرحله نخست نبودن انبار كافي براي نگهداري و مرحله دوم تازه بودن مواد براي كيفيت بالا است و براي خريد كالا از قسمتي كه نياز است درخواست مي شود و بعد اجازه خريد توسط صاحب نظران داده مي شود و بعد با استعلام (‌با پيش فاكتر كردن كالاها براي خريد بهترين ) خريداري مي شود و زماني در خواست خريد داده مي شود كه مواد به حد  خود رسيده باشند كه يك نوع از برگه در خواست خريد را مشاهده مي كنيسد كه بايد داراي امضاء اعتبار باشد و فاكتور هاي خريد به ترتيب تاريخ در زونكني نگهداري مي شوند به دليل اينكه خريدها از مكانهاي مختلف تهيه مي شودداراي شماره سريال يكي نيستند به همين دليل به ترتيب تاريخ نگهداري مي كنند .

فرم درخواست خريد :
بايد در خواست كنندگان فرم درخواست زرا به حسابداري تحويل داده تا اجازه داده شود با توافق مديران و بعد عمل انجام مي شود .
مواد خريداري شده به دو دسته تقسيم مي شوند :‌
۱)مواد مصرفي خوراكي اعم از : شكر – پكتين ( عصاره ميوه ) سديم تسيرات – اسيس سيتريك و اسانس
۲)مواد مصرفي غير خوراكي اعم از : كاغذ – سلفون – زرورق و انواع رويه هاي بسته بندي و بعد از خريد وقتي اجسان وارد شركت مي شوند بايد شناسنامه كالاي ورودي به شركت را دارا باشند با مشخصات كامل كه نوعي از آن را مشاهده مي كنيد كه خيلي ساده طراحي شده است كه اينن برگه به دست حيابداري مي رسد و پس از تاين برگه تخليه صادر مي شود و در مرحله اول مورد نمونه برداري قرار مي گيرند .

فهرست مطالب تحقیق شرکت آچاچی را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

تاريخچه شركت آچاچي
مواد لازم جهت تاسيس يك كارخانه شكلات سازي
وضعيت شركت آچاچي با شركت قافلانكوه
قدرتهاي كارخانه آچاچي
قسمت هاي شركت
مقايسه كالاي شركت آچاچي با شركت هاي داخلي هم سطح و بزرگ و خارجي
محصولات توليدي و كد گذاري آنها
فرم درخواست خريد
شناسنامه كالاي ورودي
ماشين آلات مورد استفاده و نيرو هاي مورد نياز بردستگاه ها
گردش مواد براي كامل شدن »
توليد
تعهدات شركت در قبال حمايت دولت
مشكلات موجود در شركت
تلاش هاي شركت بت وضعيت كنوني
قيمت گذاري محصولات

هم اکنون می توانید تحقیق شرکت آچاچی را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.