دانلود مجموعه فلوچارت های برنامه نویسی - آسمان فایل
اسفند
۲۸
۱۳۹۴

دانلود مجموعه فلوچارت های برنامه نویسی

دانلود مجموعه فلوچارت های برنامه نویسی:

 

برای رسم فلوچارتها از اشکال زیر استفاده میکنیم:

 

فلوچارت

فلوچارت

 

عنوان پکیج: مجموعه فلوچارت های برنامه نویسی

فرمت فلوچارت های پکیج: jpg(عکس)

تعداد فلوچارت ها:۳۰

 

به مجموعه ای از اشکال قراردادی ساده که برای بیان کدها از آنها استفاده میشوند فلوچارت گویند. درواقع فلوچارت صورت بصری کدهاست که درک آنها بسیار آسانتر است و درک مسائل پیچیده را راحت تر است. ترسیم فلوچارتها گام اول برای تبدیل هر کد برنامه نویسی به هر زبانی است.

این بسته مجموعه ای کم نظیر از فلوچارت های برنامه نویسی، مورد استفاده برای اساتید، دانشجویان و علاقه مندان برنامه نویسی که قابل تبدبل به هر زبان برنامه نویسی است.

در مسیر یادگیری هر زبان برنامه نویسی باید توانایی رسم  فلوچارتها را داشته باشیم تا بتوانیم الگوریتم اصلی برنامه را از روی آن پیاده کنیم. بنابراین یادگرفتن طریقه رسم فلوچارت برای هر برنامه نویسی اعم از مبتدی و غیرمبتدی ضروری است.

در این پکیج استثنائی ۳۰ فلوچارت از پرکاربرد ترین فلوچارتها را برای شما عزیزان آماده کرده ایم به امید آنکه بتوانیم گامی هر چند کوچک در مسیر یادگیری شما برداشته باشیم.

 

محتویات بسته پیش رو شامل فلوچارت های:

محاسبه عددهای اول از ۱ تا ۱۰۰

محاسبه عددهای فرد تا n

مقسوم علیه های عدد ۱۲

ماکزیمم ۳ عدد

مینیمم n عدد

معدل کل ۱۰ درس

مجموع مقسوم علیه های عدد۱۲

اگر n به ۳ قابل قسمت باشد آن را چاپ کند

n اول باشد آن را چاپ کند

n  پوند چند Gr ، Kg

n تام باشد آنرا چاپ کند

S  ثانیه چند Se ، M ، H

ساخت عددهای ۲ رقمی با ۱،۳،۵،۷

تعداد مقسوم علیه های عدد ۱۲

عوض کردن مقدار a ، b

عددهای زوج تا ۵۰

محاسبه سری فیبوناچی

محاسبه مقلوب یک عدد

محاسبه ک.م.م

محاسبه فاکتوریل

و…

 

هم اکنون میتوانید این مجموعه را به قیمت ۲۸۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود کنید.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.