دانلود گزارش کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها - آسمان فایل
شهریور
۳
۱۳۹۵

دانلود گزارش کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها

طرح درس ماهي ها، اجرای مستقل طرح درس چراغ راهنمايي، اجرای نمايش با عروسک نمايشی، اجرای مستقل طرح درس محيط زيست، درست کردن گل در گلدان، آشنايي با زندگی عشاير، درست کردن ماهی با کاغذ تا اینها چند نمونه از طرح درسهایی است که در تحقیق کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها آمده است که می توانید دانلود کنید.

کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها

مشخصات فایل کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها

عنوان: گزارش کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۱۲
حجم فایل: ۷۴ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها می خوانید.

نوع فعاليت: اجرای نمايش با عروسک نمايشی
اجرا نمايش با عروسک نمايشی از ديگر فعاليت های من در طول مدت کارآموزی بود. به اين صورت که به هريک از بچه ها يک عروسک نمايشي دادم و يک داستان از خودم ساختم. و خودم هم نقش اول داستان را بر عهده داشتم.
داستان به اين صورت بود که يک بچه کلاغ نمی توانست درست کلمات را بيان کند دوستانش او را اذيت می کردند . در پايان بچه ها به اين نتيجه رسيدن که بجای اذيت کردن دوستانشان بهتر است او را کمک کنند.
ازاينکه به نتيجه دلخواه رسيده بودم خوشحال شدم و سعی کردم برای جلسات بعد هم از خود خلاقيت بيشتر نشان بدهم. بچه ها دوباره از من تقاضای داستان کردند در طول روز در فواصل زمانی مختلف دوتا داستان برايشان خواندم. بازخورد اين نمايش تا يک هفته در بين بچه ها ديده می شود يکي از بچه ها کلمات را اشتباه تلفظ می کرد دوست ديگرش آن را تصحيح می نمود.
نتيجه که در اين جا کسب نمودم اين بود که اگر داستانم کمی بيشتر هيجانی می بود, بهتر بود در اين اجرا ۱۸ تا شخصيت مختلف بازی می کردند.
امروز صبح وقتی وارد مهد شدم به کلاس رفتم و کاغذ و مقوا و قيچي و چسب و … را از مدير مهد گرفتم و به اتاق فيلم رفتم.
در آنجا مشغول ترسيم طرح ها روی مقوا شدم بعد از پايان کار ترسيم آنها را با قيچی در آوردم و مشغول کار تزئين شدم و کارکاردستی کلاس ۴-۳ را کامل به پايان رساندم.

نوع فعاليت: چسباندن طرح گوسفند در دفتر کار
امروز تمامی دفتر کارهای بچه ها را از کلاس خارج کردم و به اتاق ديگر بردم و مشغول تکميل کردن دفترکارها- بررسی کمبودها – نوشتن اهداف فعاليتهای انجام شده و کشيدن طرح های دفتر کار بچه ها که غايب بودند . بعد از تکميل موارد بالا طرح گوسفندی را در تمام دفترهای کار بچه ها کشيدم و يک عدد کاموای سفيد را با قيچي ريز ريز کردم برای تمام کلاس که برای تن گوسفندان استفاده می شود. با کمک مربی دفترها را بين بچه ها تقسيم کردم سپس مربی از کلاس خارج شده و من با کمک بچه ها کاموا ها را روی تن گوسفند می چسبانديم و اين کار کمی برايم مشکل بود چون تا بحال تنهايي با بچه ها در حال درست کردن کاردستی تنها  نبودم . مخصوصاً کاردستی که احتياج به چسباندن داشته  باشد که تقريباً توانستم از پس اين کارهم بر بيايم و نتيجه مفيدی برای من داشت. پس از پايان کار با صحبت کردن در مورد گوسفند و اينکه آيا تصوير زيباست يا خير و سؤالاتی از اين قبيل آرامش از دست رفته را به کلاس بازگرداندم.

فهرست مطالب تحقیق کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها در پایین آمده است.

موضوع فعاليت: طرح درس ماهيها
موضوع فعالیت : شیرین کاری
هدف از اين بازی:
نوع فعاليت : اجرای مستقل طرح درس چراغ راهنمايي
هدف از اجرای اين طرح درس:
نوع فعاليت: اجرای نمايش با عروسک نمايشی
نوع فعاليت: اجرای مستقل طرح درس محيط زيست
نوع فعالیت : کلاس داری مستقل
نوع فعالیت : درست کردن گل در گلدان
موضوع فعاليت: آشنايي با زندگی عشاير
نوع فعاليت:درست کردن ماهی با کاغذ تا
نوع فعاليت: واحد کار بهار

هم اکنون می توانید تحقیق گزارش کارآموزی مهد در طرح درس ماهی ها را به قیمت ۵۰۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.