مدیریت جنسی - آسمان فایل
اردیبهشت
۲۹
۱۳۹۵

مدیریت جنسی

دانلود تحقیق مدیریت جنسی:

مدیریت جنسی

مدیریت جنسی

 

عنوان تحقیق: مدیریت جنسی

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۲۶

 

مدیریت، علم و هنر برنامه‌ریزی، سازماندهی، و هماهنگی امور برای نیل به هدفهای مطلوب با حداکثر کارآیی تعریف شده و از آنجا که قلمرو فعالیت مدیریتی تمام ابعاد زندگی انسان‌ها را شامل می‌شود، به نظر می‌رسد تنها محدود به فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جوامع نیست و زندگی جنسی افراد را نیز شامل می‌شود.

حیطه مدیریت کردن جنسی خانواده تنها اختصاص به زوجین جوان نداشته بلکه شامل افراد سالخورده نیز می گردد. چرا که میل جنسی انسان به مانند سایر نیاز های فیزیولوژیک چون غذا خوردن از ابتدا تا انتهای زندگی با او همراه است.

 

فهرست مطالب تحقیق مدیریت جنسی را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

فهرست مطالب:

نیاز های اساسی انسان

نیازهای عاطفی

نیازهای جنسی

آسیب های قبل از ازدواج

روابط آزاد با جنس مخالف و پیامدهای آن

افسار گسیختگی امیال جنسی

آسیب رساندن به زنان

بروز آسیب های عاطفی

ظهور تنش های روزانه

بروز آسیب های معنوی

فراوانی ازدواج های ناپایدار

کاهش ازدواج

کاهش لذت جنسی

آموزش مسائل جنسی به کودکان

انواع انحراف جنسی

خودآزاری جنسی

دیگر آزاری

و….

علت

درمان

 

هم اکنون می توانید تحقیق مدیریت جنسی را به قیمت ۴۷۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.