دانلود گزارش کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان - آسمان فایل
شهریور
3
1395

دانلود گزارش کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان

اگر در جستجوی تحقیقی کامل و مفید با موضوع گزارش کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد و شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود از آن  استفاده نمایید.

کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان

مشخصات  فایل کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان

عنوان : گزارش کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۵۳
حجم فایل :  ۲٫۱۳ مگابایت

خلاصه آنچه در تحقیق گزارش کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان می خوانید.

مقدمه:
يك خودرو مجموعه اي از هزاران قطعه كوچك و بزرگ است كه توليد هر يك از آن ها به دانش فني، مهارت و سخت افزار لازم نياز دارد. به طور كلي صنعت خودرو يك صنعت مونتاژ است و اكثريت قطعات مورد نياز خريداري و محصول نهايي در كارخانه مونتاژ مي شود.
اين ويژگي خودرو سبب مي شود كه وابستگي زيادي به ساير صنايع دشته باشد و بيش از ساير رشته هاي صنعت تحت تاثير سياست هاي اقتصادي مالي و ارزي قرار گيرد.
در واقع ساخت يك دستگاه خودرو مجموعه اي از تكنولوژي هاي فلزي، پلاستيك، شيميايي، لاستيك، پارچه و نساجي، عايق، شيشه، اكلترونيكي و متالوژي را در بر مي گيرد.
به اين ترتيب توليد خودرو متناظر با ايجاد فرصت هاي شغلي در زمينه هاي مختلف است و به همين دليل اين صنعت در رده صنايع اساسي و زير بناي طبقه بندي شده و همواره مورد حمايت و تشويق دولت ها بوده و هست.
لذا اين صنعت مي تواند محرك مهمي درجهت رشد صنايع مختلف هم از جهت كسب در آمد و هم به لحاظ ايجاد تقاضاي موثر براي ساير بخش ها تلقي شود.
صنعت خودروسازي در ايران سابقه نسبتا طولاني دارد. اين صنعت از سال ۱۳۳۶ با مونتاژ خودرو شروع كرد و در حال حاضر با فعاليت ۱۱ شركت خودرو ساز و صدها شركت قطعه ساز كه در سراسر ايران پراكنده هستند فعاليت مي كند.
امروزه با توجه به رشد خودرو سازي و همچنين افزايش قدرت خريد در قاره آسيا صنعت خودرو نيز اهميت بيشتري پيدا كرده است.
به دست آوردن سهم بيشتر از تقاضاي داخلي و خارجي نيازمند افزايش كارآيي و بهره وري توليد در اين صنعت است.
طبق برآوردهاي انجام شده تا سال ۲۰۱۵، تقاضا براي خودرو به دو برابر افزايش خواهد يافت كه مي تواند به عنوان بازاري نسبتا مطمئن براي خودروسازاني كه با كارآيي بالاتر فعاليت مي كنند تلقي شود.
يكي از شركت هايي كه با افزايش تقاضاي خودرو مي تواند پيشرفت رو به رشدي داشته باشد شركت اگزوز خودرو خراسان مي باشد.
اين شركت تا دوازده سال قبل با نام اگزوز رضا در مشهد فعاليت مي كرد و از آن زمان به بعد با نام اگزوز خودرو خراسان در نيشابور شروع به كار نمود.
اين شركت سابقه طولاني همكاري با ايران خودرو سايپا را دارد. به همين دليل با معرفي اين شركت و فعاليت هاي آن شما را با اين شركت قطعه ساز بيشتر آشنا مي كنم.

پيشينه شركت اگزوز خودرو خراسان :
براساس روند رو به رشد توليد خودرو در سطح كشور و همچنين جايگزيني روش هاي بهتر به جاي روش هاي سنتي در خطوط توليد سازندگان قطعات اتومبيل خراسان با مستقل سازي واحدهاي مختلف توليد خود گام اول را در جهت تخصصي نمودن فعاليت ها برداشت كه در همين رابطه طرح انتقال و توسعه اگزوز نيز مطرح گرديد و طرح انتقال پروژه در سال ۱۳۷۰ عملا با بررسي هاي به عمل آمده آغاز گرديد.

فهرست مطالب تحقیق کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

مقدمه
پيشينه شركت اگزوز خودرو خراسان
مشاهدات
روبات ها Robot
تقسيم بندي جيگ ها براساس روش ساخت
دسته بندي فيكسچرها
آناليز حالات خرابي بالقوه و آثار آن
تعريف مشتري
حالات خرابي بالقوه
آثار بالقوه خرابي
شدت (S)
آموزش
ارزش ها و مفاهيم محوري EFQM در يك نگاه
سازمان مهندسي
سيستم خريد (روش اجرايي خريد خارج)
تعاريف
روش اجرايي
سيستم خريد (روش اجرايي خريد داخل)
انجام ساخت، تعمير در وضعيت اضطراري
روش اجرايي انبارش
دريافت كالا
منظور
مسئوليت و اختيار سازمان پيمانكار
نمودار سازماني و شرح وظايف
استراتژي سازمان پيمانكار
فرايند تكوين محصول
فرايند تكوين محصول
ارزيابي عملكرد كيفي و تحويل به موقع پيمانكار
نظام پيشنهادات
پروسه توليد
كليات آزمايشگاه
تست هاي عملكردي
دريافت اطلاعات به صورت TOB
سيستم استاندارد شركت اگزوز خودرو خراسان
QS9000 چيست؟
مراحل اجرايي كار سازمان فروش
سازمان تداركات
سازمان امور اداري

هم اکنون می توانید تحقیق  گزارش کارآموزی شرکت اگزوز خودرو خراسان را به قیمت ۹۰۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.