دانلود گزارش کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز - آسمان فایل
شهریور
3
1395

دانلود گزارش کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز

اگر در جستجوی گزارشی خوب و مفید در مورد کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد و شما براحتی میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود از آن  استفاده نمایید.

نقشه کشی خط تولید اگزوز

مشخصات  فایل گزارش کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز

عنوان : گزارش کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۷
حجم فایل : ۴۴ کیلوبایت

خلاصه آنچه در گزارش کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز می خوانید.

چهارشنبه
پس از ورود به کارخانه مهندس لزومی کرلیس دیجیتالی را به من داد تا به قسمت کارگاه مهندسی بروم تا اندازه های جداره ای در پوش دیزل را بردارم و درون نقشه ی درپوش دیزل وارد نمایم . من هم به قسمت کارگاه مهندسی رفته و اقدام به اندازه  برداری و وارد نمودن به درون نقشه نمودم . سپس آقای مهندس لزومی نقشه هایی را به من داد تا آن هارا با نرم افزار کد بکشم .

پنج شنبه
با کمک و راهنمایی مهندس  لزومی با نرم افزار Catia آشنا شدم و به گفته ایشان نقاطی را که از لوله های اگزوز ، بوسیله دستگاه CMM گرفته بودند را وارد برنامه کردم که به طور نا تمام باقی ماند .

یکشنبه
در روز یکشنبه به ادامه ی کارهای هفته قبل پرداختم و نقاط میانی لوله را وارد کردم که تا آخر وقت اداری زمان برد و آن هارا Save کردم و مابقی رابرای روز آتی گذاشتم .

سه شنبه
روز سه شنبه به واردکردن نقاط انتهایی پرداخته و در اتمام کار ، با کمک آقای مهندس بالا ور متوجه شدم باید نقاط ابتدایی – میانی و انتهایی را در Part های مختلف Save می کردم و از آن جایی که این مطلب را کسی به من نگفته بود ، به اشتباه تمام نقاط را در یک Save , Part کرده بودم ، پس لازم بود که تمامی را دوباره و از ابتدا وارد کنم .

چهار شنبه
این بار با دقت بیشتر و سرعت عمل بیشتری نسبت به دفعه قبلی به این کار پرداختم و طی ۲ روز تمام شد .

پنج شنبه
کار تعدا کمی از نقاط CMM را که هنوز وارد برنامه نکرده بودم به اتمام رساندم .

شنبه
انجام تغییراتی درلی اوت ستاد ، آن تغییرات با توجه به طرحهای سابق و با توجه به تغییراتی که بر حسب نیاز و الزام و با کمک آقای مههندس بالاور بود انجام شد .

یکشنبه
ادامه کارهای روز قبل ، این طراحی ها در محیط – نرم افزار Mechanical انجام می شد – که در تسلط کامل مهندس بالاور بود – طراحی سالن های غربی و شرقی سالن خیام و عطار ۱و۲ که یک هفته به طول انجامید که در طول این یک هفته و طی انجام این کار ، مطالب زیادی آموختم که به نظر خودم مطالب بسیار مهمی بودند . همچنین طراحی طرحهای لی اوت ستاد یکی از مفید ترین کارهایی بود که در طول دوران کار آموزی ام انجام دادم . که به این خاطر مراتب  قدردانی ام را به آقای مهندس بالاور اعلام نمودم .

سه شنبه
حدود ۱۰ قطعه طراحی کردم . قطعاتی که همه آغشته به روغن فراوان بودند .  نقشه کردن این قطعات نیازمند این بود که آنها راتمیز نموده طوری که لوازم اندازه گیری ، توان اجرایی داشته باشند .

اندازه گرفتن قطعه کار با لوازم اندازه گیری را با کمک آقای مهندس لزومی انجام دادم .

چهارشنبه
به قسمتی دیگر از کارخانه رفتم و اندزه های یک پالت را گرفتم و به کشیدن نقشه پالت پرداختم ، سپس به کشیدن نقشه پالت با نرم افزار Mechanical پرداختم .

شنبه
تطبیق و مقایسه ابعاد و اندازه گیری قطعاتی که شبیه هم بودند و گرفتن اختلاف اندازه آنها که این کار را به کمک آقای مهندس بهزاد لزومی انجام دادم . بعد از اتمام کار مهندس بهزاد قبول زحمت فرمودند کار با نرم افزار Office را یاد دادند . اما متاسفانه از دقایقی بعد کارهایم بیشتر شد و دیگر هرگز فرصت یادگیری این نرم افزار را پیدا نکردم . در ادامه به دستور آقای لزومی به نقشه کشیدن قطعه های دیگر پرداختم .

هم اکنون می توانید گزارش کارآموزی نقشه کشی خط تولید اگزوز را به قیمت ۲۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.