دانلود گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی - آسمان فایل
شهریور
۳
۱۳۹۵

دانلود گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی

اگر در جستجوی تحقیقی کامل در مورد گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی در روستای هلالی نیشابور هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی در روستای هلالی نیشابور می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد و شما میتوانید آنرا ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود از آن استفاده نمایید.

کارآموزی یک کارگاه ساختمانی

مشخصات  فایل کارآموزی یک کارگاه ساختمانی در روستای هلالی نیشابور

عنوان : گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی در روستای هلالی نیشابور
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۰ صفحه همراه با تصویر
حجم فایل : ۱٫۵۷ مگابایت

خلاصه آنچه در تحقیق گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی در روستای هلالی نیشابور می خوانید.

گزارش کار  شنبه
برداشت زمین
در این روز همراه مهندس نقشه بردار و کارشناس زمین به روستای خرو حرکت کردیم . وسایلی که همراه داشتیم ؛ وسایلی چون ( میخ چوبی ـ میخ فولادی ـ دوربین نقشه برداری ( تئودولیت ) ـ ژالون ـ سه پا ـ متر فلزی ) بود زمینی که قرار بود برداشت کنیم مساحت کلی آن ۶۰۰۰ متر بود که طول زمین ۱۲۰ متر و عرض زمین ۵۰ متر بود . که شمال و جنوب زمین کوچه های ۱۲ متری بود . و شرق زمین یک خیابان ۲۴ متری و غرب زمین ، یک زمین خالی را در بر داشت . در این زمین ۶۰۰۰ متری قرار است که ۲۰ واحد مسکونی ساخته شود که مساحت هر قطعه زمین ۲۵۰ متر است . در این روز همراه مهندس نقشه بردار چهار گوشۀ زمین را میخ کوبیدیم و دور میخ ها را بتن کردیم .

گزارش کار یکشنبه
کنترل حدودی از اجرای طرح پروژۀ مسکونی در روستای اردغش
در این روز همراه مهندس نقشه بردار و کارشناس زمین به روستای اردغش رفتیم . وسایلی که همراه خود داشتیم ، وسایلی چون میخ فولادی ، دوربین نقشه برداری (تئودولیت ) ، ژالون ، سه پایه ، متر فلزی ، بی سیم بود . زمینی که می خواستیم برداشت کنیم مساحت کل آن ۲۹هکتار است که قرار است در زمین ۲۵ هکتار اماکن مسکونی و ۴ هکتار امکان عمومی ساخته شود .این پروژه ۴ سال پیش تصویب شده بود که در همان سالهای قبل کارهای مقدماتی آن را انجام داده بودند . که یک سری تغییرات به روی طرح انجام داده بودند . که در این روز فقط می خواستیم کنترلی داشته باشیم که آیا طرح جدید در محدوده ای که مشخص کرده اند ، جای می گیرد یا خیر . کار خود را شروع کردیم . و به ایستگاه شروع پروژه رفتیم که این ایستگاه را s1 نام گذاری  کرده بودند .
کنترل حدودی از اجرای طرح پروژۀ مسکونی در روستای اردغش
در این روز همراه مهندس نقشه بردار و کارشناس زمین به روستای اردغش رفتیم . وسایلی که همراه خود داشتیم ، وسایلی چون میخ فولادی ، دوربین نقشه برداری (تئودولیت ) ، ژالون ، سه پایه ، متر فلزی ، بی سیم بود . زمینی که می خواستیم برداشت کنیم مساحت کل آن ۲۹هکتار است که قرار است در زمین ۲۵ هکتار اماکن مسکونی و ۴ هکتار امکان عمومی ساخته شود .
دوربین را روی این نقطه تراز کردیم و مهندس به من گفت که ژالون و بی سیم را بردار و در این راستا ، آنقدر متر، جلو برو ، و با راهنمایی کردن من نقطۀ مورد نظر را پیدا کردیم . و بر روی نقطه مورد نظر میخ فولادی را کوبیدن . چندین نقطه طبق نقشه پیدا کردیم .

گزارش کار یکشنبه   ۱۴ /۸ /
تصیح کردن نقشه ساختمان های مسکونی روستای اردغش

سه شنبه              ۱۶ /۸ /
بایگانی کردن پروژه های طرح هادی روستایی و فتوکپی

چهارشنبه            ۱۷ /۸ /
نقشه برداری در روستای اردغش

خیابان کشی :
مهندس در این روز می خواست که خیابان های اصلی این پروژه را در روی زمین اجرا کند . وسایلی که همراه خود داشتیم دوربین نقشه برداری ، ژالون ، سه پایه ، بی سیم بود . کار خود را طبق نقشه ای که مهندس در دست داشت شروع کردیم . یک سری میخ کوبی ها را انجام دادیم .

فهرست مطالب گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی در روستای هلالی نیشابور  را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

مرتب کردن کمد دفترچه های طرح هادی و روستایی
گزارش کار
مرتب کردن کمد نقشه های اجرایی روستاها
سوال کردن یکی از مهندسین از من برای زدن طرح پیشنهادی
برداشت زمین
کنترل حدودی از اجرای طرح پروژۀ مسکونی در روستای اردغش
تصیح کردن نقشه ساختمان های مسکونی روستای اردغش
بایگانی کردن پروژه های طرح هادی روستایی و فتوکپی
نقشه برداری در روستای اردغش
خیابان کشی
نقشه برداری در روستای اردغش
خیابان کشی
در آوردن آکس کوچه ها
کارهای اداری بایگانی و فتوکپی
نقشه برداری در روستای اردغش
کارهای اداری
تفکیک اراضی ارباب رجوع برای تنظیم سند ، پرینت
خیابان کشی یا درآوردن کوچه ها
نقشه برداری در روستای آرزومنده
رفتن به روستای دهلاج

هم اکنون می توانید تحقیق گزارش کارآموزی یک کارگاه ساختمانی در روستای هلالی نیشابور را به قیمت ۵۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.