دانلود گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور - آسمان فایل
شهریور
۳
۱۳۹۵

دانلود گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور

اگر در جستجوی تحقیقی کامل در مورد گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد و شما میتوانید آنرا ویرایش کرده و در تحقیق مورد نظر خود از آن استفاده نمایید.

کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور

مشخصات  فایل کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور

عنوان : گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۱۴
حجم فایل : ۱۰۳ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور می خوانید.

ویژگی های طبیعی شهرستان نیشابور:

 توپوگرافی :منطقه مورد مطالعه بخشی از سلسله جبال بینالود را در بر می گیرد که در واقع امتداد شرقی ارتفاعات البرز است جهت کشیدگی ارتفاعات بینالود از شمال غرب به سمت جنوب شرق است . بلندترین نقطه این محدوده قله بینالود با ارتفاع ۳۲۱۶ متر است که در شمال غرب شهر نیشابور واقع شده است . دشت نیشابور در جنوب این ارتفاعات قرار گرفته که این واحد را از مجموعه های افیولیتی تربت حیدریه و سبزوار و زون تکنار جدا می سازد . به علت وجود ارتفاعات صعب العبور بیشتر راهها فقط تا دامنه ارتفاعات ادامه دارد . مرز بینالود با دشت های اطراف به وسیله خط توپوگرافی ۲۱۵۰ متر مشخص می شود ، دامنه های شمالی دارای شیب کمتر به طرف شمال شرق و دره هایی نسبتاً وسیع است ، در حالیکه دامنه های جنوبی شیب بیشتر و دره های باریک و عمیق تری دارند . بیشتر رودخانه ها در این محدوده دائمی هستند . که هنگام رسیدن به دشت با تشکیل پاد گانه های آبرفتی به چند شاخه بادبزنی شکل تقسیم می شوند . از      رودخانه های دائمی می توان رودخانه بوژان ، باغرود ، میر آباد ، باغشن گچ ، درخت جوز و بار را نام برد

زمین شناسی :
منطقه مورد مطالعه در بر گیرنده واحدهای سنگی بالئوزوئیک ، مزوزوئیک و سئوزوئیک است . تغییرات شدید ساختاری ، سبب گردیده تا بررسی ارتباط میان واحدهای سنگی و تغییرات رخساره ای با دشواری صورت پذیرد .

پالئوزوئیک :
سازندلالون : قسمت عمده این سازند از سنگ قرمز تیره با لایه بندی نامشخص نسبتاً ضخیم با ترکیب ساب آرکوز تشکیل شده که در بعضی نقاط رنگ روشن تری دارند . در مناطق محدودی همراه آنها کوارتزیتی سفید رنگ با لایه بندی متوسط نیز دیده می شود . رنگ تیره این واحد به علت وجود مقادیر زیادی اکسید آهن به صورت سیمان در سنگ است . سنگ ماسه های این مجموعه واجد ذرات کوارتز فراوان و مقادیر کمی فلدسپات در یک زمینه رسی می باشند . در بین دانه ها مقادیر کمی از زیر کن و مسکویت همچنین نوارهای سیاهرنگی از اکسیدهای آهن دیده می شود . این سازند ، در نقاط مختلف ، توسط مجموعه ای از دایک ها که احتمالاً همزمان با فعالیت های آتشفشانی اردوویسین ـ سیلورین شکل گرفته اند . نامگذاری این مجموعه تحت عنوان سازند مالالون ، بر پایه تشابه سنگ شناسی آن با سازند مزبور می باشد .

سازندمیلا :
به طور کلی این واحد را می توان به دو قسمت فوقانی و تحتانی تقسیم کرد . قسمت تحتانی با ترکیب آهکی و تناوبی از لایه های نازک شیلی در آن مشخص می گردد . آهک ها به رنگ روشن و لایه های نازک بین آن تیره رنگ هستند . قسمت فوقانی سازند، که در مقایسه با قسمت تحتانی ضخامت بیشتری دارد از سنگ آهک دولومیتی خاکستری با لایه بندی متوسط تا نازک تشکیل شده است .این واحد در بعضی نقاط به صورت تناوبی از لایه های سنگ آهک خاکستری و زرد رنگ دیده می شود . سطح تماس فوقانی و زیرین این واحد گسلی است و خود تشکیل یک ورقه رورانده را می دهد.

فهرست مطالب گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

شناخت و ارزیابی وضع موجود
معرفی اجمالی شهرستان
موقعیت جغرافیایی
ویژگی های طبیعی شهرستان نیشابور
توپوگرافی
زمین شناسی
پالئوزوئیک
سازندمیلا
مجموعه آتشفشانی سیلورین ـ اردوویسین
سازندنیور
سابقه زلزله خیزی و سوابق زلزله در شهرستان
اقلیم
منابع آبها
منابع آب های سطحی
رودخانه سنگرد
کال شور نیشابور
رودخانه دیزباد
رودخانه دررود
رودخانه خرو
رودخانه بوژان
رودخانه فاروب رومان
رودخانه طاغون
منابع آب های زیرزمینی
جنگل و مرتع
ویژگی های انسانی و توزیع جمعیت
یابانها و شن زارها
ساخت جنسی و سنی
ویژگی های اقتصادی
زراعت و باغداری
دام و طیور
صنایع و معادن
خدمات
وضعیت راه های ارتباطی شناسایی منطقه ( حوزه نفوذ )

هم اکنون می توانید گزارش کارآموزی شناخت و ارزیابی شهر نیشابور را به قیمت ۳۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.