دانلود آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف - آسمان فایل
شهریور
3
1395

دانلود آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف

در این تحقیق بطور کامل آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف جهت تعيين خواص رئولوژيكي خمير حاصل از آرد گندم آورده شده است . شما با دانلود و مطالعه این تحقیق می توانید در جریان کامل آن قرار گیرید. هدف و دامنه – تعاریف و اصطلاحات از جمله مباحث این تحقیق اند.

آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف

مشخصات فایل آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف

عنوان: آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف جهت تعيين خواص رئولوژيكی خمير حاصل از آرد گندم
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۱۷
حجم فایل: ۶۸۳ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف جهت تعيين خواص رئولوژيكی خمير حاصل از آرد گندم می خوانید.

۸ – ۲ – مقاومت به كشش
۸ – ۲ – ۱ – مقاومت كششي ماكزيمم – از روي شكل شماره ۱ مقاومت ماكزيمم را از ميزان متوسط ارتفاع ماكزيمم منحني مربوط به دو قطعه خمير مورد آزمايش بدست آوريد مشروط بر اينكه اختلاف بين آنها از ۲۰ درصد مقدار متوسط اين دو تجاوز ننمايد .  اين محاسبه را براي آزمايشهاي ۴۵, ۹۰, ۱۳۵ دقيقه با دقت ۵ واحد اگستنسوگراف معين نمائيد .
۸ – ۲ – ۲ – مقاومت براي كشش ثابت – ارتفاع منحني را پس از جابجا شدن كاغذ ثبات به اندازه ۵۰ ميليمتر از نقطه شروع منحني ( شروع كشش ) تعيين نمائيد .  ميزان متوسط براي هر دو قطعه را تعيين نمائيد مشروط بر اينكه اختلاف بين مقاومت مربوط به هر دو قطعه از ميزان متوسط از ۲۵ درصد تجاوز ننمايد .  ميزان مقاومت را در هر سه حالت با دقت ۵ واحد اگستنسوگراف تعيين نمائيد .
۸ – ۳ – قابليت كشش – فاصله بين شروع كشش از لحظه تماس قلاب به خمير تا لحظه پاره شدن خمير لوله شده را از روي كاغذ ثبات برحسب ميليمتر تعيين نمائيد .
يادآوري ۷ – با توجه به اينكه بعد از پاره شدن خمير منحني در اثر اينرسي سيستم اهرم‏هاي دستگاه و عوامل ديگر ادامه خواهد داشت لازم است براي اندازه‏گيري قابليت كشش بعد از پاره شدن خمير از خط عرضي ( خط نقطه چين از روي شكل شماره ۱) در نظر گرفته شود كه از نقطه پاره شدن شروع و محور طولي را قطع نمايد .  فاصله اين نقطه تا شروع منحني را بدست آوريد .
– نتيجه آزمايش را با تعيين ميزان متوسط مربوطه به منحني‏هاي حاصل از دو قطعه خمير به دست آوريد مشروط بر اينكه اختلاف بين اين دو از ۱۵ درصد مقدار متوسط تجاوز ننمايد نتايج را براي هر سه حالت با دقت ۱ ميليمتر گزارش نمائيد .
۸ – ۴ – تعيين مقدار انرژي لازم براي كشش خمير – براي تعيين ميزان انرژي لازم براي كشش خمير سطح زير منحني را بوسيله دستگاه پلانيمتر برحسب سانتي متر مربع تعيين نمائيد و عدد حاصله معرف قدرت و درجه مقاومت خمير مي‏باشد .
۸ – ۵ – ضريب مقاومت به قابليت كشش – نسبت بين مقاومت در مقابل كشش به قابليت كشش را تعيين نمائيد .
۸ – ۶ – تكرار آزمايش – اگر اختلاف بين اندازه‏هاي مذكور در بندهاي ۸ – ۲ و ۸ – ۳ براي آزمايش دو قطعه خمير ۱ يا بيشتر بود عمليات مذكور در بند ۷ – ۳ – ۴ و ۷ – ۳ – ۵ را تكرار نمائيد .
۱- EXTENSOGRAPH
۲- FARINOGRAPH
۳- EXTENSOGRAM
۴- PLANIMETER
۵- INERTIA
۶-منظور از استراحت خمير , مدت زماني است كه خمير بدون هيچگونه عملياتي در اتاقك خمير باقي مي‏ماند .
۷-منظور آبي است كه به طريق غير تقطيري تهيه شده باشد .
۸-منظور از دستگاه لوله كننده دستگاهي است كه خمير را به صورت تقريبأ استوانه‏اي شكل در مي‏آورد .
۹-اين استاندارد در دست تهيه مي‏باشد .
۱۰- CRADLE
۱۱-منظور از مجموعه محل نگهداري خمير ظرف نگهداري خمير همراه با جايگاه آنست .

فهرست مطالب آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف جهت تعيين خواص رئولوژيكی خمير حاصل از آرد گندم در پایین آمده است.

نمونه برداری

هم اکنون می توانید تحقیق  آئين كار استفاده از دستگاه اكستنسوگراف را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.