دانلود تحقیق استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS - آسمان فایل
شهریور
۴
۱۳۹۵

دانلود تحقیق استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS

اگر در جستجوی تحقیقی خوب و مفید با موضوع استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با موضوع استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word میباشد و شما میتوانید آنرا به دلخواه خود ویرایش کرده و در تحقیق خود از آن استفاده نمایید.

آسیابهای غلطکی عمودیMPS

مشخصات  فایل استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS

عنوان : استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS برای تولید سیمان  و پودر سرباره آهن گدازی
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۱۰
حجم فایل : ۷۵ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS می خوانید.

طراحی واحد
کل واحد سایش شامل سیستم توزین، خوراک دهنده، تجهیزات جداسازی آهن، آسیاب غلطکی عمودی به همراه سیستم گردش مواد خارجی( الواتور )، جریان گاز داغ، غبار گیر و تجهیزات جمع آوری محصول می باشد. سفارش مشتری می تواند شامل کل واحد و یا فقط آسیاب به همراه گیربکس باشد. تفاوت اصلی در طراحی واحد، نیاز و یا عدم نیاز به خشک کردن مواد در هنگام سایش می باشد، به عنوان مثال برای تولید سیمانهای آمیخته هیدرولیکی و یا سرباره نیاز به استفاده از هوای گرم کوره و یا کوره کمکی    است. در صورت همراهی فرایند سایش  با خشک کردن، نقطه شبنم در داخل واحد جمع آوری غبار تعیین کننده حداکثر مقدار گازی است که بعد از فن اصلی (MILL FAN ) می تواند به آسیاب برگردانده شود.
هنگامیکه حجم زیاد هوای برگشتی وجود دارد قرار دادن سیکلون قبل از فیلتر سودمند خواهد بود و در نتیجه حجم فیلتر کاهش می یابد اگر چه در این حالت سایش بیشتر فن و مصرف انرژی بیشتر را به همراه دارد، ولی هزینه تعمیر و نگهداری و سرمایه گذاری اولیه برای فیلتر کاهش می یابد.
آسیابهای غلطکی عمودی MPS برای تولید سیمان پرتلند نیاز به عامل افزایش حرارت ندارند ( کوره کمکی یا گازهای داغ کوره ) زیرا راندمان عمل خنک کاری جریان هوای آسیاب غلطکی عمودی بسیار بالا می باشد در نتیجه دمای سیمان بعد از آسیاب غلطکی کمتر از دمای سیمان خروجی از آسیابهای گلوله ای می باشد. این موضوع باعث ایجاد تفاوت در این آسیاب غلطکی و گلوله ای از جهت دهیدراته شدن ( آبزدایی ) گچ ( عامل تنظیم گیرش ) می گردد. میزان دهیدراته شدن و تغییر در حلالیت سولفات بر روی ویژگیهای سیمان ( گیرش ) موثر می باشد ] ۳-۱[ بنابراین تنظیم عامل سولفات در آسیابهای غلطکی بدون استفاده از عامل افزایش حرارت توصیه می گردد. شرکت Gebr.Pfeiffer روش کنترل دهیدراته شدن گچ را توسعه داده است.
در روش انحصاری شرکت فایفر فقط گچ در آسیاب چکشی حرارت دیده و قبل از ورود به آسیاب غلطکی کاملاً آب زدایی (دهیتراته) می گردد.  میزان دهیتراته شدن از طریق مقدار و دمای جریان هوای آسیاب چکشی کنترل می شود. گچ دهیتراته شده به همراه هوای خروجی از آسیاب چکشی به صورت پنوماتیکی به آسیاب غلطکی منتقل و در آنجا به همراه کلینکر تحت سایش نهایی قرار می گیرد. خنک کردن با راندمان بالا در آسیاب غلطکی در این روش نیز انجام می شود. با این تفاوت که حجم هوای مورد نیاز برای دهیتراته کردن گچ کمتر می باشد. تنها مقدار کمی گچ و در نتیجه مقدار کمی از هوا باید حرارت داده شود. از دید مکانیکی حرارت دادن گچ در داخل آسیاب غلطکی سودمندتر از حرارت دادن آن در آسیاب چکشی می باشد.

داده های فرآیند
تا پایان سال ۲۰۰۴ در حدود ۱۶ مورد آسیاب غلطکی عمودی برای تولید سیمان پرتلند و سیمانهای آمیخته و پودر سرباره مورد بهره برداری قرار گرفته است. اکثر این آسیابها چندین سال است که در حال کار می باشند]  ۷-۴ .[ نرمی محصول در محدوده بلین  ۲۰۰۰ cm2/gr برای فرآیند پیش سایش ورودی به آسیاب های گلوله ای و تا بیشتر از ۷۰۰۰ cm2/gr برای تولید سیمان قابل دستیابی می باشد. اسیاب غلطکی عمودی برای تولید سیمانهای پرتلند با نرمی تا بلین حدود ۴۵۰۰ cm2/gr و تولید پودر سرباره با نرمی تا بلین حدود ۶۰۰۰ cm2/gr مناسب می باشد.

فهرست مطالب تحقیق استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

مقدمه
طراحی و تعمیرات آسیاب غلطکی عمودی مدلMPS BC
طراحی واحد
داده های فرآیند
جدول ۱: آسیابهای غلطکی عمودی برای تولید سیمانهای پرتلند و پودر سرباره (۱۲/۰۴)
جدول ۲: آسیابهای غلطکی عمودی MPS BC برای تولید سیمان های آمیخته ( ۱۲/۰۴)

هم اکنون می توانید تحقیق استفاده از آسیابهای غلطکی عمودیMPS برای تولید سیمان  و پودر سرباره آهن گدازی را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.