دانلود تحقیق استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی - آسمان فایل
شهریور
۴
۱۳۹۵

دانلود تحقیق استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی

اگر در جستجوی تحقیقی خوب و مفید با موضوع استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی در اندونزی هستید و یا برای آشنايی با موضوع استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی در اندونزی پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word است و شما میتوانید آنرا ویرایش کرده و در تحقیق خود از آن استفاده کنید.

استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی

مشخصات  فایل استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی

عنوان : استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی در اندونزی
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۰
حجم فایل : ۹۲۳ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی در اندونزی می خوانید.

محققان در مورد استفاده از لاستيك به عنوان افزودني قير به اين نتيجه رسيدند كه افزودني لاستيك خام و STR در قير ميزان نفوذ و خصوصيات گرانش قير را كاهش مي‌دهد و ميزان نرمي نقطه‌اي را افزايش مي‌دهد، اما نتايج متفاوتي براي دوام قير بدست آمد، به طوري كه افزودني لاستيك خام تاثيري بر ميزان درام نگذاشت، اما افزودني STR ميزان دوام را كاهش داد كه ممكن است ناشي از اثر STR در عدم انعطاف‌پذيري‌اش باشد. بر اساس اين تحقيقات مي‌توان نتيجه گرفت كه استفاده از لاستيك خام از STR بهتر است به علاوه ديگران اثبات كردند كه افزودن STR در حجم زياد پايداري مارشال را كاهش مي‌دهد. در سمت مقابل استفاده از لاستيك خام به عنوان افزودني قير خصوصيات پايداري مخلوط را ۲۵% و يا بيشتر از حالت بدون لاستيك خام افزايش مي‌دهد. همين نتيجه براي مقدار MQ بدست آمد.
Sjahdanulirwar & Iriansyah كاربرد استفاده از توليدات لاستيك در آزمايش با مقياس كوچك در غرب جاوا در سال ۱۹۹۵ و بعد از آن كه از جاده حدود ۱۵۹۱۵ وسيله نقليه عبور كرد، بررسي كردند. نتايج اندازه‌گيري FWD هيچ خرابي قابل ملاحظه‌اي را در جاده نشان نداد (ميانگين خيز زير ۵/۰ ميلي‌متر).
سومين خواص اندازه‌گيري شده در قيرها دوان آنهاست. همانطور كه در شكل ۴a قابل مشاهده است، بطور متوسط همه مواد افزودني به عنوان پركننده مي‌توانند مشخصات مورد نياز را برآورده كنند. به عبارت ديگر، بيش از ۷۵% همه پركننده‌ها، خاكستر مرمر بيشترين ميزان RSI را داشت. خاكستر پوسته نخل كه سهم كوچكي در خصوصيات پايداري و انعطاف‌پذيري دارد. پايدارتر از PC بود. ضمناً افزودني STR مقدار RSI را افزايش داد.
تحقيق انجام شده توسط محققين در مورد زيراساس كه روباره نيكل را به عنوان افزودني به دو نوع زيراساس طبق استاندارد AASHTO اضافه كرد. به عبارت ديگر نوع A (زيراساس نرمه باز) تا D (زيراساس آهكي) با توجه به نشريات تركيب روباره نيكل و سنگ‌هاي تكه شده مي‌تواند ميزان CBR را افزايش دهد و مقدار نفوذ را طبق زير كاهش دهد. كاهش ميزان نفوذ مزيتي بود كه دارد، اين است كه نفوذ آب‌ زيرزميني و خاك را به لايه بالاتر مشكل مي‌سازد.
خواص زيراساس بطور آشكار مي‌تواند با استفاده از خاكستر باقيمانده آسياب نيشكر بهبود بخشيده‌اند و خاكستر پوسته برنج با توجه شكل ۵ خاكستر باقيمانده آسياب نيشكر و زمان عمل‌آوري بر نتايج تاثير مي‌گذارد. ماكزيمم ميزان CBR  بدست آمده ۳% خاكستر آسياب نيشكر بعد از ۴ روزي عمل‌آوري بود. ضمن اينكهع پتانسيل تورم و شاخص خميري مي‌تواند به كمترين مقدار در حجم ۶% خاكستر آسياب نيشكر برسد.
استفاده از تركيب آهك و خاكستر پوسته برنج نيز خصوصيات زيراساس را طبق گزارش Hartono & Muntohar (2000) بهبود بخشيد. بيشترين بهبود در شاخص خميري و پتانسيل تورم بود كه بوسيله افزودن تركيب ۵/۱۲% خاكستر پوسته برنج و ۱۲% آهك صورت گرفت كه كمترين مقدار را در همه تركيبات نشان داد. در اين تحقيق Muntohar و Hartono شبيه‌سازي قيمت استفاده از مواد زائد در فعاليت‌هاي واقعي كه مخلوط آهك و خاكستر پوسته برنج است، صورت گرفت و ۴۵% ارزان‌تر از PC جواب داد.

فهرست مطالب تحقیق استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی در اندونزی را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

چكيده
پيش‌زمينه
هدف
مواد زائد در اندونزي
خاكستر نرمه
لاستيك ساييده (STR) و لاستيك خام
خاكستر پوسته نارگيل و الياف نارس
خاكستر باقيمانده آسياب شكر
خاكستر پوسته روغن نخل
خاكستر مرمر
ديگر مواد
تحقيقات با استفاده از مواد زائد در اندونزي
لايه سطحي
لايه اساس و زير اساس
زيراساس
نتايج تحقيقات
نتيجه‌گيري

هم اکنون می توانید تحقیق استفاده از مواد زائد در ساختار روسازی در اندونزی را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.