دانلود تحقیق عوامل توسعه کشور - آسمان فایل
شهریور
4
1395

دانلود تحقیق عوامل توسعه کشور

به تدریج رشد کردن برای قدرتمند شدن و پیشرفت کردن را توسعه می گویند. بعد از جنگ جهانی دوم کلمه توسعه در دنیا مطرح و روز به روز گسترده شد. با دانلود تحقیق عوامل توسعه کشور به بررسی تعاریف توسعه – مفهوم توسعه در قرآن و سنت – عوامل قرار گرفتن در مسیر پیشرفت و تعالی همه جانبه و چندین مورد دیگر در این زمینه آشنا می وشوید.

عوامل توسعه کشور

مشخصات فایل عوامل توسعه کشور

عنوان: عوامل توسعه کشور
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۲۸
حجم فایل: ۲۷۲ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق عوامل توسعه کشور می خوانید.

عوامل قرار گرفتن در مسیر پیشرفت و تعالی همه جانبه :
عواملي كه ما را در مسيرپيشرفت وتعالي
 همه جانبه قرارمي دهد عبارت است از:
هدف:هرشخصي در درجه اول اهميت بايد اهداف خود را مشخص نمايد ،اهداف بايد روشن واضح ودست يافتني باشد .
پشتكار:
بديهي است هر فعاليتي بامشكلاتي همراه است وآنچه براي رسيدن به هدف وحل مشكل لازم است ،اراده وعزم راسخ است.
آمادگي رويارويي با شكست:هر شكست مي تواند به عنوان يك تجربه مطرح باشد ونبايد مايه دلسردي وعقب نشيني گردد.
حل مشكلات به طور مداوم:هر فردي بايد مراحل حل مشكلات را پيدا كند. الف:شناسايي مشكل  ب:جستجو براي يافتن مشكل  ج:پيدا نمودن راه حلهاي موجود:مورد آزمايش قرار دادن هر راه حله:انتخاب بهترين راه حل و:اجراي راه حل انتخابي
تمايل به مشورت با كارشناسان:در مورد پيش آمدن هرگونه سوالي بايد از اهل فن پرسيد. سلامت فكري وروحي:هر كس براي رسيدن به موفقيت بايد احساس نشاط وسرحالي كند.
مسئوليت پذيري :هرشخص مسئول عواقب اقدامات خود است واين سك واقعيت است كه متاسفانه در جامعه وجود داردكه اغلب افراد مسئوليت هر شكستي را به ديگران نسبت مي دهندواين يك خطر جدي است.اعتماد به نفس: كسي كه در هر نماز تماس خود را با قدرت لايزال الهي احساس كند وايمان به اين داشته باشد كه هرگز ازاين نيروي عظيم جدا نخواهد بود اعتماد ،سلامت نفس وتلقين پذيري خود به خود در اوايجاد خواهد شد
ديدگاه مثبت:چنانچه افراد جامعه به خصوص نسل جوان دچار ديدگاه منفي گردندديگر مجالي براي نوانديشي وفعاليت باقي نخواهد ماند.

بهادادن به امر تحقيق و پژوهش در هر كشوري به توسعه‌ و پيشرفت آن كشور كمك مي‌كند.
اگر قرار است كه به مناسبت‌هاي مختلف، روزها و هفته‌هايي را به اين مناسبت‌ها اختصاص دهيم، امر پژوهش بايد به لحاظ اهميت و جايگاهي كه دارد، در صدر و راس اين‌ها قرار بگيرد و در هفته‌هايي كه مناسبتي به آن اختصاص داده مي‌شود، از جمله هفته پژوهش بايد از چارچوب‌ها و قالب‌ها در‌آييم و به محتوا بپردازيم و جايگاه و اهميت پژوهش بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد و در يك كلام بايد اين فرصت را غنيمت شماريم.
به دليل اهميت پژوهش در ساختن كشور نمي‌توان نقش غير قابل جايگزيني براي آن در نظر گرفت و امروزه اين مساله براي بشريت ثابت شده كه هر اقدام بشري بايد مبني بر يافته‌ها و روش‌هاي علمي باشد كه مساله نيز حاصل نمي‌شود، مگر با رونق پژوهش و تحقيق.

فهرست مطالب تحقیق عوامل توسعه کشور در پایین آمده است.

تعاریف توسعه
مفهوم توسعه در قرآن و سنت
عوامل قرار گرفتن در مسیر پیشرفت و تعالی همه جانبه
پشتكار
بهادادن به امر تحقيق و پژوهش در هر كشوري به توسعه‌ و پيشرفت آن كشور كمك مي‌كند.
راهکارهای پیشنهادی برای دستیابی به پیشرفت
جایگاه شایسته برای تعالی
پيشرفت به سمت جامعه اطلاعاتي
تفاوتها
شايد كه عمل كنيم
پس تفاوت در چيست؟
ضرورت تجديدنظر در الگوي توسعه كشور
بهترين راهبرد براي ساختن يک جامعه اطلاعاتي که از لحاظ اخلاقي سالم باشد
منابع

هم اکنون می توانید تحقیق عوامل توسعه کشور را به قیمت ۴۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.