دانلود تحقیق اثركلار در تغيير شكل مارژين روكش آلیاژی - آسمان فایل
شهریور
5
1395

دانلود تحقیق اثركلار در تغيير شكل مارژين روكش آلیاژی

اگر در جستجوی تحقیقی کامل و مفید با موضوع اثركلار در تغيير شكل مارژين روكش آلیاژی بيس متال هستید و یا برای آشنايی با اثركلار در تغيير شكل مارژين روكش آلیاژی بيس متال پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word است و شما میتوانید آنرا ویرایش کرده و در تحقیق خود از آن استفاده کنید.

اثركلار در تغيير شكل مارژين

مشخصات  فایل اثركلار در تغيير شكل مارژين روكش آلیاژی

عنوان : اثركلار در تغيير شكل مارژين روكشهای ساخته‌شده از آلياژ بيس متال
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۴۹
حجم فایل : ۳۱۷ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق اثركلار در تغيير شكل مارژين روكش آلیاژی می خوانید.

شركت سهامي ذوب آهن اصفهان
در چارچوب پروتكل همكاريهاي فني و اقتصادي بين دولتين ايران و شوروي سابق ، احداث كارخانه ذوب آهن ( كه مادر صنايع محسوب مي شود ) مورد توافق قرار گرفت و موافقت نامه اي به امضا رسيد كه در ۲۳ دي ماه سال ۱۳۴۴ شمسي به تصويب مجلس رسيد . يكي از اصول اين توافقنامه همكاري دولت شوروي درزمينه احداث كارخانه ذوب آهن در ايران بود و بر همين اساس شركت ملي ذوب آهن ايران قرارداد با موسسه (تياژپروم اكسپورت شوروي) براي تهيه طرح و تجهيزات لازم كارخانه و طراحي و تجهيز معادن سنگ آهن و زغال سنگ و سنگ آهك منعقد كرد.
كارشناسان شوروي با توجه به محدوديت منابع مالي و مواد اوليه خصوصا ذخايرشناخته شده زغال سنگ ، ظرفيت كارخانه را در فاز اول ۵۵۰ هزار تن فولاد در سال تعيين كردند كه مورد موافقت قرار گرفت .
متعاقبا كارشناسان ايراني و شوروي اطراف شهر اصفهان را از نظر استحكام طبقات زمين ، موقعيت محل از نظر زلزله ، تامين آب ، گاز ، انرژي الكتريكي ، ساير مواد اوليه و خطوط ارتباطي و عوامل فني ، اقتصادي و اجتماعي مورد بررسي قرار دادند .در نتيجه مطالعات آنها ، دشت طبس واقع در ۴۵كيلومتري جنوب غربي اصفهان و در پنج كيلومتري زاينده رود  و در كنار جاده اصفهان — شهركرد براي احداث كارخانه مناسب تشخيص داده شد و قطعيت يافت .
كارهاي اجرايي احداث ساختمان واحدهاي مختلف كارخانه از سال۱۳۴۶آغازو با ايجادكارگاههاي كك سازي و آگلومراسيون و كوره بلند شماره يك در دي ماه سال۱۳۵۰ بهره برداري از مجتمع چدن آغاز شد و توليد محصولات فولادي نيز با راه اندازي بخشهاي فولاد سازي و نورد در دي مـاه سـال ۱۳۵۱ بـا ظـرقيت ۵۵۰ هزار تن درسال شــروع شد .
متعـاقب آن در سال ۱۳۵۱ كــارهاي ساختماني و اجرايي طرح توسعه براي رسيـدن به ظرفيت يك ميليون و ۹۰۰ هزار تن فولاد در سال با احداث كوره بلند شماره ۲ و توسعه بخشهاي مختلف آگلومراسيون كك سازي فولاد سازي و نورد شروع گرديد . عمليات ساختماني كمپلكس چدن در سال ۱۳۵۷ به اتمام رسيد ليكن به دليل اشكالات موجود در طراحي ماشينهاي ريخته گري مداوم روسي فولادسازي به عنوان گلوكاه و محدود كننده توليد بود كه در همين رابطه با خريداري دو دستگاه ماشين ريخته گري مدرن ازكشور ايتاليـا و نصب آن از سال ۱۳۶۷ بهره برداري كامل ازكمپلكس فولاد تا مرز ظرفيت اسمي در سال ۱۳۶۹ انجام پذيرفت.
در ادامه به دنبال يك سري مطالعات انجام شده مربوط به بازسازي جامع و همه جانبه با تكيه به توانمنديهاي موجود نيروهاي متخصص با حدود ربع قرن تجربه ضمن استفاده از ظرفيت بازسازي با كمترين هزينه و اتلاف وقت اقدام به افزايش ظرفيتهاي توليد واحدها نموده تنوع محصولات را اضافه كرده و همچنين كيفيت انها را بهبود بخشيد كه حاصل ان رسيدن به ظرفيت توليد بالغ بر دو ميليون تن در سال مي باشد.
همچنين پيرو انجام مطالعات با هدف توسعه ظرفيت توليد كارخانه نسبت به احداث واحد توليد ورق سبا با ظرفيت ۷۰۰ هزار تن و انواع ورقهاي ضد زنگ اقدام گرديد كه در سال ۱۳۸۲ مورد بهره برداري قرار گرفت .

فهرست مطالب تحقیق اثركلار در تغيير شكل مارژين روكش آلیاژی را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

شركت سهامي ذوب آهن اصفهان
خط توليد ذوب آهن
مجتمع فولاد سبا
طرح توازن كارخانه
توليد ذوب آهن اصفهان
دستاوردهاي فعاليتهاي بهبود در توليد
طرح قائم
طرحهاي توسعه و بهينه سازي شركت
طرح بهينه سازي ظرفيت توليد
طرحهاي بازسازي ، بهسازي و نوسازي
وضعيت توليد در سال ۱۳۸۲
آلياژها
كنترل و ميزان كيفيت
لحيم كاري طلا
آلياژهاي طلاي سفيد
نوك خودنويس
تكنولوژي مواد شيميايي
صنايع الکترونيکي
دندان سازي
روکش طلا
داروسازي و پزشکي
شيشه و سراميك
رسوب يا نهشت بخار طلا
طلاي برگه اي يا كم ضخامت
كاتاليزور
جايگزين ها
محصولات فرعي و همراه
آشنايي با جواهر آلات
نكاتي براي مراقبت از جواهر آلات
به نقل از سایت مردمان
مقايسه تيتانيوم و طلاي سفيد
نكاتي براي مراقبت از جواهر آلات

هم اکنون می توانید تحقیق اثركلار در تغيير شكل مارژين روكشهای ساخته‌شده از آلياژ بيس متال را به قیمت ۹۰۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.