باغ های ایران - آسمان فایل
تیر
۷
۱۳۹۵

باغ های ایران

دانلود پروژه باغ های ایران:

باغ های ایران

باغ های ایران

عنوان تحقیق: باغ های ایران

فرمت فایل: پاورپوینت

حجم فایل:۲۳ مگابایت

تعداد صفحات:۴۲

 

باغ ايراني باز توليد طبيعت نيست بلكه عوامل ناپيداي طبيعت را بكار مي گيرد و نظم لازم را در طبيعت بدون نظم بوجود مي آورد فضاي باغ تواماني از شكل عيني و حسي است باغ ايراني داراي وضوح و روشني رياضي به علاوه فرآيندهاي حسي نمود هاي طبيعت براي اندامهاي حسي آدمي مي باشد.

باغ ايراني با حصاري در شكل مستطيل محصور مي گردد با محورهاي عمود بر هم و موازي با اضلاع حصار تقسيم بندي مي شودباغ زمينه هندسي مربوط به ديگر نظام ها از جمله نظام آبياري، نظام كاشت، نظام معماري و نظام منظري فراهم می گردد.

تناسبات ايراني واقع در باغ ايراني علاوه بر نمود آن در مكانهاي مقدس ، منازل ، در طراحي فرش ، كتاب آرايي ، سفره آرايي در جان فرهنگي رسوخ كرده است. نمونه عيني اين تناسبات در باغ شازده ماهان كرمان است.

 

فهرست مطالب تحقیق باغ های ایران را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

 

فهرست مطالب:

تعريف باغ ايراني

مفهومي

كاربردي

زيباشناختي

تاريخچه باغ ايراني

عناصر باغ ايراني

دو حالت كلي باغ ايراني

انواع باغ ايراني

انواع باغ ايراني از نظر موقعيت

اندامهاي باغ ايراني

خصوصيات باغ ايراني

انواع حوض و ديتايلهاي مربوطه

گياهان در باغسازي ايراني

معرفي باغهاي ايراني

معرفي باغهاي ايراني در سرزمينهاي ديگر

 

 

برخی از اسلاید های این تحقیق را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید:

باغ های ایرانی

 

هم اکنون میتوانید تحقیق باغ های ایران را به قیمت ۷۰۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

در صورتی که اطلاعات( پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه و … ) در مورد هر موضوعی در اختیار دارید نیاز به خرید نیست و با شما تبادل اطلاعات انجام خواهد شد. برای تبادل اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

 

جهت برقراری تماس با ما لطفا با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

ایمیل پشتیبانی: asemanfile.ir@gmail.com

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.