دانلود پاورپوینت اتو واگنر - آسمان فایل
شهریور
۶
۱۳۹۵

دانلود پاورپوینت اتو واگنر

اگر در مورد مکتب معماری وین – اتو واگنر – تاریخ معماری معاصر – جنبش پیش مدرن – جنبش انفصال – یوزف هوفمان و معماری مدرن کنجکاوید و یا می خواهید در مورد موضوعات ذکر شده بیشتر بدانید در ادامه تحقیق اتو واگنر را دانلود و مطالعه کنید . این تحقیق به صورت پاورپوینت و قابل ویرایش است.

اتو واگنر

مشخصات فایل

عنوان: اتو واگنر
فرمت فایل: powerpont (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد اسلایدها : ۱۶
حجم فایل: ۴٫۰۴ مگابایت

خلاصه آنچه در تحقیق اتو واگنر می خوانید.

در هنگام شروع بکار برای خلق یک اثر هنری بر روی یک تابلو هیچ برنامه ریزی انجام نمی گیرد بلکه این افکار است که در هنگام کار تغییر می کند و تابلو نیز عوض می شود و این خود ویژگی عصر صنعت و تکنولوژی بود که با تأثیر گذاری از خصوصیات خود نوعی معماری را بوجود آورد.
این تغییر و تحول اثر جدید اول از همه در اتریش بر روی آثار اتو واگنر تأثیر گذاشت. او در آکادمی هنر برلین تحصیل کرده بود و یکی از شاگردان کارل شینکل بود. واگنر برای چند سال استاد پلی تکنیک وین بود و بعد از آن در سال هزار و هشتصد و نود و چهار به عنوان استاد دانشگاه وین برگزیده شد.
ساختمان های واگنر به سبب پیروی از شیوه فلورانس و رنسانس با پلان های مستحسن شهرت فراوانی داشتند.

طرح محلات مسکونی وین

۱٫ساختمان های پنج طبقه

۲٫مرکز تنفس محله

۳٫ایجاد فضای سبز

فهرست مطالب این تحقیق در پایین آمده است.

جنبش پیش مدرن

چند نمونه اسلاید این تحقیق در پایین آمده است.

 

مکتب معماری وین

هم اکنون می توانید تحقیق اتو واگنر را به قیمت ۵۹۰۰  تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.